Infotip.cz

Katalog

Infotip katalog  →  Zábava  →  Cestopisy

Odkazy:

Slovinsko: cestopis  ...
Povídání o dovolené ve Slovinsku u jezera Bled.
http://slovinsko.sarca.cz

Magický Londýn  ...
Jak se do Londýna dostat co nejlevněji a jak ušetřit i přímo v Londýně, protože město i okolí je velice zajímvé místo pro dovolenou anebo eurovíkend.
http://londyn.magicka-evropa.cz

Bulharsko-Primorsko.cz  ...
Kompletní, objektivní a nezávislý zdroj informací o Bulharsku. Informace o nejoblíbenějším letním letovisku Primorsku a o více než 20 největších destinací Bulharska. Foto galerie, videa, diskusní fórum, recenze hotelů a mnohem víc na webu.
http://bulharsko-primorsko.cz

Řecko - cesta autem - dovolená  ...
Řecko - dovolená na ostrově Lefkáda. Cesta do Řecka autem. Popis pláží v na řeckém ostrově Lefkáda. Poznatky z cesty autem do Řecka. Fotogalerie z ostrova Lefkáda a z cestování do Řecka autem.
http://www.reckoautem.cz

Dovolená-Irsko.cz  ...
Informace o dovolené v Irsku. Zajímavosti, základní údaje, historie, Keltové a vstupné. Powerscourt, Glendalough, Kinsale, Ring of Kerry, Killarney National Park, Cliffs of Moher, The Burren, Connemara, Knock, Sligo a Hrad Trim.
http://www.dovolena-irsko.cz

Slovensko  ...
Informační web o Slovensku, který napsala cestovatelka, která daná místa osobně navštívila a vyfotila. Najdete zde informace o západním, středním a východním Slovensku, Bratislavě, Senci, Tatralandii a dalších zajímavých místech Slovenské republik
http://www.oslovensku.cz

Španělsko  ...
Web obsahuje informace o Španělsku, které jsou určené především pro lidi, kteří chtějí Španělsko navštívit. Najdete zde různé zajímavosti, na které můžete na cestě Španělskem narazit.
http://www.ospanelsku.cz

Cestování na itravell.net  ...
Praktické informace, fotky a tipy z cest po Vietnamu, Malajsii, Singapuru, Kubě, Panamě, Kostarice a jiných zemích. Tipy a odkazy na výhodné letenky, dovolené a vše zajímavé kolem cestování.
http://www.itravell.net

Dovolená USA  ...
Informace o dovolené v USA. Základní údaje, Arizona, Washington D.C., Nevada, California, New York, Národní parky a státy USA. Místa: Phoenix, Wickenburg, Flagstaff, Wupatki National Monument, Sunset Crater Volcano a Meteor Crater.
http://www.dovolena-usa.cz

Arthur Ransome a Lake District  ...
Tyto stránky jsou určeny podobným šílencům jako jsem já. Lidem, kteří v dětství četli knížky, jež napsal Arthur Ransome, donedávna nejpopulárnější anglický spisovatel knih pro děti, a dodnes se k nim rádi vrací.
http://www.acces.cz/bidlo/ransome

Frísko - dovolená na lodi  ...
Neobyčejná dobrodružství při plavbě na vypůjčeném motorovém člunu po kanálech západního Fríska v Holandsku, jak je L.P.2002 zažil a po zotavení nervů sepsal strýček Bidlo
http://www.acces.cz/bidlo/frisko

Itálie  ...
Web obsahuje informace o Itálii a o zajímavých městech a místech v této krásné zemi. Najdete zde i tipy na výlety a dovolenou v Itálii.
http://www.oitalii.cz

Norsko  ...
Web obsahuje informace a fotky z různých částí Norska. Najdete zde i zajímavosti o rybolovu a horské turistice v Norsku.
http://www.onorsku.cz

USA  ...
Web obsahuje zajímavé informace a fotografie z různých míst USA. Najdete zde i informace o americké kuchyni, kultuře a historii USA.
http://www.ousa.cz

cestovatelský magazín – Garida.cz  ...
Rozhovory, cestopisy, zkušenosti, rady, doporučení, ... - vše o cestování.
http://www.garida.cz

Cesty daleké i blízké  ...
Stránka o cestování. Praktické informace, inspirace a tipy na cestu, odkazy na zajímavé stránky, mnoho fotografií z různých zemí celého světa.
http://cestuji.info

Kypr  ...
Web s informacemi o Kypru, který popisuje zajímavá místa na Kypru a věnuje se také záležitostem, které zajímají turisty.
http://www.kyperskarepublika.cz

Tunisko  ...
Web s informacemi o Tunisku, který popisuje zajímavá místa v Tunisku a věnuje se také záležitostem, které zajímají turisty.
http://www.tuniskarepublika.cz

Egypt  ...
Informační web o Egyptu, na kterém jsou informace pro lidi, kteří se chystají jet do Egypta na dovolenou. Na webu jsou popsána turisticky zajímavá místa v Egyptě.
http://www.oegyptu.cz

Ukrajina  ...
Web popisuje zajímavá místa na Ukrajině a zaměřuje se i na informace, které jsou důležité pro turisty.
http://www.oukrajine.cz

Řecko  ...
Web se věnuje zajímavým místům, která leží na Řeckém poloostrově a obsahuje také zajímavé informace pro turisty, kteří chtějí jet do Řecka na dovolenou.
http://www.orecku.cz

Portugalsko  ...
Web se věnuje zajímavým místům v Portugalsku, která jsou turisty hojně navštěvována. Přináší také informace důležité pro turisty, kteří chtějí jet do Portugalska na dovolenou.
http://www.portugalskarepublika.cz

Volání dálek  ...
Stránka věnovaná cestopisům a cestování. Najdete zde mnoho fotografií, rady a tipy na cestu.
http://volanidalek.cz/index.html

Cyklotoulky.cz  ...
Portál o cestování na kole, cyklotrasy a cyklostezky, tipy k údržbě kola, nabídka cyklozájezdů, popis zajímavých míst, cestopisy, cyklobazar, seznamka, spolucestování, cykloakce, ubytování, cestovní kanceláře.
http://www.cyklotoulky.cz

Ady - (O)všem  ...
Blog o cestování, muzice, filmech, webdesignu, internetu obecně a tak dále.
http://ady.nasracky.cz


Strana:   1 - 2 

+ Přidat odkaz do katalogu
 
Desig & code by GOLEM GROUP. Copyright © 1998 - 2022 Informační server