Katalog

Infotip katalog  →  Zábava  →  Cestopisy

Odkazy:

Malajsie - Informační portál  ...
Informační portál o Malajsii. Aktuální informace o situaci a dění v zemi. Novinky, mapy, počasí online, exotická dovolená, webové kamery, F1 Malajsie, a mnoho dalšího. Náš tým trvale žije v Kuala Lumpur. Informace o tsunami 2004, přehled orientálních
http://www.malajsie-info.cz

Španělsko - dovolená - informace  ...
Informace pro dovolenou ve Španělsku. Podrobný popis země, informace o nejoblíbenějších destinacích, recenze hotelů, cestopisy, diskusní fóra a fotogalerie uživatelů.
http://spanelsko.vrtulka.cz

Foto Irsko -pekne Fotky a Tapety  ...
Kvalitne fotografie a obrazky Irska, informacie o irsku, praca v Irsku.Irsko krajina ktora je cely rok zelena.Fotky, foto, photos IRSKA
http://www.foto-irsko.com

iBudapešť.cz  ...
Budapešť, hlavní město Maďarska a jeho turistické kouzlo. Informace o památkách, cestování, ubytování a jiných zážitcích z tohoto města.
http://ibudapest.cz

Dovolená-léto-moře  ...
Dovolená-léto-moře:inspirace pro Vaši dovolenou u moře.Informace o jednotlivých zemích a letoviscích doplněné o fotografie, rady a poznatky, které Vám mohou pomoci při výběru dovolené u moře. Pojďte s námi poznávat Řecko,Kypr,Egypt,Tunisko,Itálii neb
http://www.dovolena-leto-more.estranky.cz

Makarská riviéra  ...
Informace a zajímavosti o Makarské riviéře – nejkrásnější části Chorvatska. Na webu naleznete od kuchyně, kultury, historie, přírody až po praktické informace jako jsou tipy na ubytování, výlety, atrakce nebo počasí.
http://makarska.ikn.cz

Egypt nejen na léto  ...
Egypt je zemí, která sem přivádí návštěvníky ze všech zemí světa a všem má co nabídnout. Najdete zde nádherné písčité pláže, známe pyramidy, poznáte světoznámou řeku Nil, ale ještě spoustu dalšího.
http://www.egypt365.info

Moře a oceány  ...
Všechny potřebné informace o jednotlivých mořích a oceánech, uživatelské hodnocení kvality a diskuse. Dále naleznete fotografie, videa a mnohé další informace o mořích a oceánech.
http://www.imore.cz

Dovolená Chorvatsko  ...
informační web o Chorvatsku, dovolené v Chorvatsku, s možností objednání zájezdů. poznajte turisty nejnavštěvovanější zemi.
http://www.dovolena-chorvatsko.yc.cz

Tahiti (Francouzská Polynésie)  ...
Cestovatelský portál o Tahiti. Podrobné informace o destinaci, videa, fotografie. Ideální země pro vaši dovolenou má jméno Tahiti.
http://www.tahiti.webnode.cz

Maledivy - ráj na zemi  ...
Podrobné informace o destinaci Maledivy. Podrobné informace, fotogalerie, videa a mapy. Vydejte se do krásné země jménem Maledivy.
http://www.maledivy.webnode.cz

Řecko a řecké ostrovy  ...
Informace o řeckých ostrovech Kefalonie, Korfu, Kos, Kréta, Lefkada, Lesbos, Rhodos, Samos, Santorini a Zakynthos včetně vyhledávače ubytování a nabídky zájezdů. Web obsahuje také fotogalerii, aktuální počasí, webkamery a videa.
http://www.recko-ostrovy.eu

Španělsko - zájezdy, fotografie a informace  ...
Na našem webu naleznete nejdůležitější informace o Španělsku. Španělsko je vyhledávaným státem pro dovolené. Uvidíte u nás i nabídku vybraných zájezdů za příznivou cenu a můžete si u nás zjistit i aktuální počasí ve Španělsku.
http://www.ispanelsko.info

Tunisko - Djerba  ...
Recenze hotelů v Tunisku a na ostrově Djerba včetně vyhledávače ubytování a nabídky zájezdů. Web obsahuje také fotogalerii, aktuální počasí, webkamery a videa.
http://www.tunis-djerba.eu

Vaše cestovatelské video  ...
Portál přinášející zajímavá videa cestovatelů z celého světa - země, turistické destinace, města, hotely nebo památky živě a na jednom místě.
http://travelvideo4u.com

Město Vídeň  ...
Vídeň je hlavním a zároveň nejlidnatějším městem Rakouska. Je to jedno ze světových velkoměst a sídel mezinárodních organizací (např. UNOOSA, OPEC, OBSE).
http://www.mestoviden.cz

Turistický průvodce Chorvatskem  ...
Turistický průvodce obsahuje základní informace o Chorvatsku, jeho historii a památkách. Dále obsahuje i praktické informace pro turisty, dopravní informace a překladový slovních základních frází.
http://chorvatsko.adrialand.com

Levné letenky do USA  ...
Vše o levných letenkách do USA, informace o vízu a velkých městech ve Spojených státech.
http://letenky-usa-levne.info

Severní Řecko.cz  ...
Web věnovaný severnímu Řecku. Naleznete zde místopisy, cestopisy a zajímavosti jakož i tematické historky a povídky, překlady řeckých textů i sekci o řeckém jazyce a jeho záludnostech.
http://www.severnirecko.cz

Černá hora  ...
Cernahora-info.cz je web, který se Černé hoře věnuje z hlediska turisty. Zajímavostmi, tipy na výlety, levným ubytováním, ale i poplatky na silnicích, cenami potravin, zboží, atd. Na tomto webu najdete vše co potřebujete o Černé hoře. jako turista
http://www.cernahora-info.cz

Hory raz dva-ucelené informace o horách  ...
Portál s relevantními a komplexními informacemi o horách, pohořích a dalších zajímavých oblastech. Zaměřeno na předpovědi počasí v daných oblastech, dostupné mapy, možnosti ubytování a také na popisy lezeckých, zajištěných a klasických cest v horách
http://www.hory12.cz

Lyžování v Itálii  ...
Informační web o lyžování v italských Dolomitech s popisem jednotlivých středisek: Arabba, Cavalese, Marmolada, Obereggen, Pampeago a Sella Ronda včetně fotogalerie.
http://www.italie-dolomity.cz


Strana:   1 - 2 

+ Přidat odkaz do katalogu
 
Desig & code by GOLEM GROUP. Copyright © 1998 - 2020 Informační server