Katalog

Infotip katalog  →  Firmy  →  Strojírenská výroba

Odkazy:

Dama s.r.o. - kovové prefabrikáty, svařovací potřeby, chemické kotvy  ...
Dama s.r.o. - prodej hutních a spojovacích materiálů Praha. Prodej: spojovacích materiálů, hutních materiálů, kovových prefabrikátů, svařovacích potřeb dále chemické kotvy, plechy, jekly a pohony na brány.
http://www.dama-praha.cz

Stolfig - lisovací nástroje  ...
Výroba prototypů pro automobilový průmysl - od jednoduchých prototypových dílů až po složité sestavy. Konstrukce a kompletní výroba sériových lisovacích nástrojů. Vlastníme 3D laser pro řezání oceli, hliníkových slitin i dřeva.
http://www.stolfig.cz

Magnetické vrtačky, korunkové vrtáky  ...
Dovážíme a vyrábíme kvalitní stroje a nástroje na vrtání, řezání, děrování, ukosování, broušení oceli. Nabízíme magnetické vrtačky, korunkové vrtáky, stupňovité a kuželové vrtáky, kotoučové pily, pásové brusky, úkosovačky.
http://www.nko.cz

Měřící přístroje  ...
Nabízí snímače momentu, polohy,vibrací a síly,dynanometry - brzdy, a další měřicí techniku.
http://www.mericipristroje.cz

Svářecí technika Miloslav Melkes  ...
Prodej a servis svářecí techniky. Nabízíme: svařovací stroje, přídavné materiály, ochranné pracovní pomůcky, brusivo, pilové pásy, polohovadla, pilové pásy, stroje pro elektrochemické čištění. Prostě vše z oblasti svařovací techniky potřebné v kovový
http://www.weldpoint.eu

Tepelná čerpadla Mach  ...
Tepelná čerpadla MACH s moderním designem a nadstandardní výbavou. Centrální dispečink výrobce. Velmi výkonný patentovaný systém odsávání MACH VHM tepelných čerpadel typu vzduch/voda bez výpadku topného výkonu při odtávání.
http://www.tepelna-cerpadla-mach.cz

Kladkostroje  ...
Vše o tom, co to je a jak funguje kladkostroj. Jaké jsou druhy kladkostrojů, na jakém principu fungují a kde všude je lze využít.
http://www.kladkostroje.mikrostranky.com

KLIMAPLUS technology, s.r.o.  ...
Instalujeme a servisujeme klimatizace a vzduchotechniku pro byty, kanceláře, RD, průmysl i speciální aplikace. Dodáváme značkovou klimatizační techniku TOSHIBA, HITACHI, LG a další. Bezplatně provádíme odborné zaměření na místě včetně návrhu řešení.
http://www.klimaplus.cz

Kovo obrobna  ...
Kovo obrábění,cnc,služby,frézy
http://www.kovo-obrobna-zpa.euweb.cz

Oknoplast Group - Plastová okna Rehau -  ...
Firma Oknoplast Group s.r.o. vyrábí na zakázku plastová okna Rehau, dveře a zimní zahrady z vysoce kvalitních profilů německé firmy REHAU. Prodejny ve městech Znojmo a Břeclav.
http://www.oknoplast-group.cz

KONRADT, s.r.o.  ...
Provádíme zpracování oceli, hliníku, litiny a neželezných kovů a jejich slitin včetně obrábění odlitků. CNC frézování, CNC soustružení a montážní práce včetně dalších možností v oblasti zpracování kovů nabízíme i zajišťujeme dle požadavků zákazníka.
http://www.konradt.cz

Inzertní portál výrobci nábytku  ...
Stolari-truhlari.cz, Inzertní portál specializovaný pro spolupráci mezi výrobci nábytku a dodavateli dřevoobráběcí techniky - dřevoobráběcí stroje, kování, nátěrové hmoty, brusivo. Seznam výrobců, kteří nabízí kuchyně, okna, dveře, schodiště, vestavě
http://www.stolari-truhlari.cz

Automatizace strojů  ...
Konstrukce a výroba jednoúčelových strojů a automatizační techniky. S prodejem : manometr, šroubení, rychlospojky, válce, ventily, tlakové hadice, regulátory, maznice, filtry, jednotky úpravy vzduchu, automatizace, PLC, senzory, relé, spínače, sníma
http://Automatizace strojů

AZ Jeřáby  ...
Předprojektová a projektová příprava jeřábů a souvisejících konstrukcí - mostové jeřáby, podvěsné jeřáby, sloupové jeřáby, kladkostroje, savkové rámy a jiné. AZ Jeřáby vyrábí závěsné prostředky pro uchopení a zavěšení břemen.
http://az-jeraby.cz

Servis kompresorů, údržba, revize kompresoru  ...
Servis kompresorů - opravy, revize, údržba, generální opravy, dodávky náhradních dílů: olejové filtry, vzduchové filtry, olejové separátory, oleje pro kompresory boge, ghh rand, hafi, renner, atlas copco, kaeser, schneider, orlík, atmos, alup.
http://www.servis-kompresoru.cz

ROTAGEAR - CNC Kovoobrábění  ...
ROTAGEAR a.s. je společnost zaměřena na obrábění kovů pomocí moderních CNC strojů. Frézování a soustužení kovových součásti pro strojírenský průmysl.
http://www.rotagear.cz

Kamoto - kvalitní vrtáky a brusné kotouč  ...
Kvalitní vrtací, brusné a řezné nástroje pro profi i hobby použití. SDS vrtáky, vrtací korunky, jádrové vrtáky do betonu. Hss co vrtáky do kovu, vrtací korunky, korunkové vrtáky, záhlubníky, technické frézy. Brusné, lamelové, řezné, čistící kotouče
http://eshop.kamoto.eu

SOLAR POWER CZ, s.r.o.  ...
Solární systémy pro přípravu teplé vody, vytápění a ohřev bazénů. Bezplatná pomoc při podání žádosti o dotaci z programu Zelená úsporám.
http://www.solarpower.cz

MAISONNEUVE - cisterny a cisternové návě  ...
Vyrábíme cistery a cisternové návěsy pro přepravu potravin, chemikálií vč. ADR, pro přepravu PHM, asfaltu, smoly, betonu, plynů, tekutých odpadů, návěsy Jumbo. Výrobní program zahrunje i pivní sudy a jednotky pro úpravu vody.
http://www.cisterny-maisonneuve.cz


Strana:   1 - 2 - 3 

+ Přidat odkaz do katalogu
 
Desig & code by GOLEM GROUP. Copyright © 1998 - 2020 Informační server