Katalog

Infotip katalog  →  Firmy  →  Strojírenská výroba

Odkazy:

Řeznické potřeby a další výrobky  ...
Vyrábíme řeznické potřeby (háky na maso, háky s kladkou, vozíky na přepravky, stromečk y na maso a další výrobky z nerezu), okapové háky, objímky a zachytávače sněhu na střeše, pojistky hasicích přístrojů, krejčovské svorky, zahradní lavičky a dalš
http://www.janecek.cz

LISOVNA PLASTU CZ – vstřikování plastů  ...
Výroba plastových výrobků od 0,2 kg až do 5,95 kg, materiály, regranulát HDPE, LDPE a další, návrh plastového výrobku podle požadavků zákazníka, výroba forem.
http://www.lisovna-plastu.cz

Kovovýroba Fanta  ...
Specializujeme se na 2D a 3D CNC tvarování - ohýbání drátu o průměru od 2 mm do 8 mm, převážně pro automobilový průmysl. Rovněž se zabýváme rovnáním a dělením drátu z cívky. Provádíme i drobné zámečnické a svářečské práce. Pro potravinářský prům
http://www.kovovyroba-fanta.cz

boki-TZ Dodavatel pro tepelné zpracování  ...
Zastoupení zahraničních firem v oboru tepelného zpracování kovů. Prodej zařízení a příslušenství firem CODERE, EBNER, SYSTHERMS, PLATEG (pece), PROCESS-ELECTRONIC (řízení, čidla), LOHMANN (přípravky), CEIA a ITG (indukční generátory a zařízení) atd.
http://www.boki-tz.cz

VK Solar  ...
Montáže, prodej a engineering fotovoltaických elektráren a příslušenství. Kompletní servis na poli fotovoltaiky. Solární elektrárny navrhujeme, instalujeme, prodáváme nebo pouze poradíme. Veškeré papírování vyřídíme zdarma.
http://www.vksolar.cz

Hobby.vltava.cz–Kvalitní nářadí a stroje  ...
E-shop na největší internetové nákupní galerii Vltava.cz s aku, elektro nářadím a obráběcími stroji s tříletou zárukou včetně příslušenství, kde si za zvýhodněné ceny se slevou 5% můžete vybrat z více než 1 000 produktů zejména značek PROMA, FERM a W
http://hobby.vltava.cz

HTS BB s.r.o.  ...
tepelné a chemicko-tepelné zpracování kovů
http://www.htsbb.eu

Igor Najšel Transservis  ...
průmyslové armatury,elektromagnetické ventily,kulové ventily a klapky,fitinky,redukce,šroubení,rychlospojky,redukční ventily,zpětné klapky,hadice a hadicové spoje,pneu-příslušenství,pojišťovací armatury,MaR, Vamein, A+R, Jouka
http://www.najsel.cz

ALL4D-projekcia kuchýň,3D kuchyne,vizual  ...
gastrozariadenia,gastrotechnológie,gastrotechnika,šporáky, kotle,pánve,konvektomaty,projekcia kuchýň,3D vizualizácie kuchýň,nerezové stoly,nerezové drezy,škrabky,roboty,pizza pece,elektrické šporáky,plynové šporáky,nárezové stroje, váhy,univerzálne r
http://www.all4d.sk

Brusné a řezací kotouče  ...
Firma ABRASIV nabízí všem uživatelům technicko-poradenský servis a dodávky brousicích a řezacích kotoučů pro ruční a úhlové brusky, diamantové řezací kotouče pro řezání skla a jiné brousící pomůcky a nářadí.
http://www.abrasiv.cz

DIA-Praha - diamantové nástroje a brusní  ...
Výrovce diamantových nástrojů ale i orovnávačů, brusných kotoučů, brusiva, CBN a PKD. DIA Praha - diamantové nástroje pro Vás.
http://www.diapraha.cz

NAF,a.s.-Nástrojárna , lisovna  ...
* Výroba střižných, ohýbacích a kombin. nástrojů * Výroba vysoce přesných modulových nástrojů * Příprava forem na vstřik. plastů * Výroba dílů do střižných nástrojů a forem * Výroba montážních a jednoúčel. přípravků * lisování (výr.rollerů)
http://www.nastrojarna-naf.cz

Simet s.r.o.  ...
Zakázková strojírenská výroba zajistí kusové i sériové zakázky z duralu, mosazi, oceli, nerezu a plastů, třískové obrábění, dělení materiálu a drobné montáže. Vyrábíme dle dodané dokumentace, vzorku nebo dohody z dodaného i vlastního materiálu.
http://www.i-simet.cz

Paletové vozíky.net  ...
Paletové vozíky.net - prodej a servis, vše pro paletový vozík
http://www.paletovevoziky.net

2MG plus s.r.o.  ...
Společnost 2MG plus s.r.o. se převážně věnuje montážní činnosti na území České republiky a sousedních států. Další činností společnosti je nákup a prodej převážně hutních materiálů, včetně dodávky do místa určení.
http://www.2mgplus.eu

Breto - LPG  ...
Nabídka plynových stojanů a plynových zaásobníků, včetně jejich montáže a instalace. Firma působí na českém trhu již od roku 1994. Sídlo má v Kolíně.
http://www.breto-lpg.cz

Bezpečnostní uzávěry stavebních otvorů  ...
Kompletní sortiment - dřevěné, ocelové a hliníkové požární, nepožarní, kouřotěsné a zvukoizolační. Naši zkušení zaměstnanci Vám poskytnou odborné poradenství a dohlédnou na celý proces realizace přes montáž až po servis.
http://www.forbe.sk/index.php?lang=cz

Frézovací nástroje  ...
Společnost ZPS-FRÉZOVACÍ NÁSTROJE a.s. patří k předním evropským výrobcům frézovacích nástrojů z rychlořezné oceli. Nabízíme možnost i tepelného zpracování kovů ve vlastní vakuové kalírně a lze nakupovat i přes firemní e-shop.
http://www.zps-fn.cz

ASTRO Vlašim spol. s r.o.  ...
Tradiční český výrobce balicích strojů a linek, dávkovačů, dávkovacích vah, dopravníků. Dodávky kompletních potravinářských linek.
http://www.balicistroje.cz

AB Pack spol. s r.o.  ...
Dodáváme komplexní a přitom vysoce spolehlivá řešení v oblasti balicích a potravinářských technologií.
http://www.abpack.cz

Meron a.s. Fulnek - prádelenská technika  ...
Profesionální prádelenská technika. Průmyslové pračky, žehliče, sušiče a vybavení prádelen, včetně servisu a náhradních dílů. Výrobce a dodavatel kompletního vybavení pro průmyslové prádelny. Dodavatel značek Imesa a Unimac.
http://www.meron.cz

OK Weld s.r.o.  ...
Společnost OK WELD zajišťuje velkoobchodní a maloobchodní prodej přídavných svařovacích materiálů, svařovacích zdrojů a vybraného příslušenství.
http://www.okweld.cz

PSBLAS s.r.o.  ...
Hlavní činností společnosti PSBLAS s.r.o. je zpracování kovů a plechů. Do sortimentu služeb a produktů dále patří svařování, lisování matic a šroubů, orbitální nýtování, závitování, práškové lakování atd.
http://www.psblas.com

Mame-drevostavby.cz  ...
Montované dřevostavby na klíč od doporučených společností prověřených trhem.Nízkoenergetické dřevostavby, novinky v roce 2009 různých vzhledů a velikostí, aktuální ceník staveb a další neméně zajímavé informace.
http://www.mame-drevostavby.cz

DVOŘÁK - svahové sekačky s.r.o.  ...
Svahová sekačka Spider, sečení svahů a nepřístupných ploch, remote control slope mower, radio controlled slope mowers, spider, dvorak, mowing steep slopes. Výroba a prodej rádiem dálkově řízených svahových sekaček, spider, dvořák, sekání terénů, Dvoř
http://www.svahova-sekacka.cz


Strana:   1 - 2 - 3 

+ Přidat odkaz do katalogu
 
Desig & code by GOLEM GROUP. Copyright © 1998 - 2020 Informační server