Katalog

Infotip katalog  →  Zábava  →  Cestování

Odkazy:

Portugalsko  ...
Portugalsko, kdysi nejvýznamnější stát Západní Evropy s mnoha koloniemi, dnes celkem chudý stát s vysokou negramotností. Chcete-li se dozvědět víc o této bezpochyby zajímavé zemi navštivte nás na portugalsko.worldcountry.cz
http://portugalsko.worldcountry.cz

Nový Zéland  ...
Nový Zéland, ostrovní stát s nádhernou přírodou a nedotčenými hory, které dokonce posloužily jako místo natáčení jednoho z nejslavnějších filmů - Pána prstenů (Lord of the rings). Chcete-li se něco dozvědět víc o této úchvatné zemi, tak navštivte
http://novyzeland.worldisland.cz

Rusko  ...
Na těchto stránkách naleznete informace o největším státu světa Rusku. Naleznete zde základní info, informace o povrchu, obyvatelstvu, ekonomice atd. Chcete-li se dozvědět víc navštivte nás na rusko.worldcountry.cz
http://rusko.worldcountry.cz

Řecko  ...
Řecko, kolébka starověké kultury a vzdělanosti. Dnes jedním z turisticky nejatraktivnějších států v okolí středověkého moře. Chcete-li se dozvědět víc o této bezpochyby zajímavé zemi navštivte nás na recko.worldcountry.cz
http://recko.worldcountry.cz

Severní korea  ...
Komunistický stát ležící na severní části korejského poloostrova. V dnešní době znám hlavně v souvislostech s vyvíjením vlastního jaderného programu. Chcete-li se dozvědět o této zemi víc navštivte nás na secernikorea.worldcountry.cz
http://severnikorea.worldcountry.cz

Slovensko  ...
Naleznete zde základní info, informace o povrchu, obyvatelstvu, ekonomice Slovenska. Chcete-li se dozvědět víc o tomto našem východním sousedovi, navštivte slovensko.worldcountry.cz
http://slovensko.worldcountry.cz

Romantický víkend pro dva  ...
Chcete oživit Váš milostný vztah, ale nevíte jak na to? Vězte, že víkend plný romantiky v luxusním hotelu s romantickou atmosférou dokáže Váš vztah doslova znovu nastartovat. Dopřejte svojí partnerce nebo partnerovi radost z toho, že jste spolu!
http://romantickyvikendprodva.info

Hotel Grand Žilina  ...
Hotel GRAND, kvalitní ubytovací zařízení, se nachází v historickém centru města Žilina. Ubytování poskytuje již od r.1910. Disponuje restaurací, kavárnou, vinárnou, herna-barem s non-stop ruletou a samozřejmě wellness centrem.
http://www.hotelgrand.sk

Last mimute Seychely  ...
Jedním z velmi často vyhledávaných tropických rájů jsou Seychely. Svou dovolenou zde tráví mnoho Evropanů a poslední dobou hledají last minute zájezdy na Seychely i Češi. Tropickému ráji na zemi nahrává turistickému ruchu také příjemné počasí.
http://dovolenaseychelly.info

Letenky Londýn  ...
Informácie o Londýne, turistických atrakciách, historických pamiatkach a letiskách v tomto Anglickom meste. Možnosť online rezervácie leteniek.
http://letenkylondyn.blogspot.com

Ubytování v Brně - Babylon House  ...
Pension Babylon House, levné ubytování v Brně ve dvoulůžkových apartmánech s parkováním v ceně. Ubytování pro návštěvníky BVV veletrhů v Brně. Kvalitní ubytování s restaurací a tanečním klubem v centru Brna.
http://www.babylonhouse.cz

Kypr  ...
Kypr je ostrovní stát. Nachází se ve východní části Středozemního moře, jižně od Turecka. Na ostrově leží dva státy. Stát Kypr a Severokyperská turecká republika.
http://kypr.worldisland.cz

Madeira  ...
Madeira je portugalské souostroví v Atlantském oceánu. Madeira patří mezi celoročně vyhledávané turistické lokality. Světově proslavené jsou novoroční oslavy s velkolepým ohňostrojem, dojímavé scenérie, madeirské víno a nádherná flóra.
http://madeira.worldisland.cz

Malajsie  ...
Malajsie je volená federativní konstituční monarchie v jihovýchodní Asii, rozkládající se na jihu Malajského poloostrova a na severu ostrova Borneo. Jejími sousedy jsou Indonésie, Brunej, Singapur a Thajsko.
http://malajsie.worldisland.cz

Malta  ...
Malta je ostrovní stát ve Středozemním moři. Ostrovy jsou oblíbeným turistickým cílem… 13. prosince 1974 se prohlásila nezávislou republikou, zůstala však i nadále členem Britského společenství národů. Malta je členem Evropské unie.
http://malta.worldisland.cz

Seychely  ...
Seychely je stát na stejnojmenných ostrovech v Indickém oceánu, východně od Afriky. Seychelská republika se rozkládá jižně od rovníku na malých ostrovech, rozesetých v několika skupinách na ploše zhruba 1100 krát 800 km severovýchodně od Madagaskaru
http://seychely.worldisland.cz

Berlín  ...
Je městem a zároveň i spolkovou zemí Spolkové republiky Německo. Berlín leží na severovýchodě Německa, zhruba 70 km západně od hranic s Polskem, je obklopen spolkovou zemí Braniborsko. Chcete-li se dozvědet víc, navštivte nás na našich stránkách.
http://berlin.worldcity.cz

Brusel  ...
je hlavní město Belgie. Je sídlem NATO a některých institucí Evropské unie. Brusel je jedna z 19 obcí Bruselského regionu. Žije v něm přibližně 145 tisíc obyvatel a jeho rozloha činí 32,61 km².
http://brusel.worldcity.cz

Londýn  ...
Londýn je hlavní město Spojeného království Velké Británie a Severního Irska ležící na jihovýchodě země při ústí řeky Temže... Počet obyvatel Londýna podle sčítání obyvatel z roku 2006 činí 7 750 000 obyvatel …
http://londyn.worldcity.cz

New York  ...
je nejlidnatější město Spojených států. Město bylo založeno Nizozemci v roce 1625 a od roku 1790 je největším městem Spojených států. New York byl také prvním hlavním městem Spojených států po přijetí Ústavy
http://newyork.worldcity.cz

Paříž  ...
je hlavní město Francie. Paříž vytváří se svými předměstími a satelitními městy tzv. Velkou Paříž, sídelní aglomeraci, jejíž populace byla v r. 2007 odhadována na 12,1 milionů obyvatel. Chcete-li se dozvědet víc, navštivte nás na našich stránkách.
http://pariz.worldcity.cz

Řím  ...
Řím je hlavní město Itálie, oblasti Lazio a provincie Roma. Je jedním z nejstarších měst Evropy, byl založen před více jak 2 700 lety. Po staletí byl hlavním městem Římské říše, nejmocnější evropské mocnosti starověku.
http://rim.worldcity.cz

Washington  ...
Washington, D. C., je hlavní město Spojených států amerických, sídlem prezidenta a Kongresu. Jméno města vzniklo jako pocta prvnímu prezidentovi USA Georgi Washingtonovi.
http://washington.worldcity.cz

CK VÁLEK TOUR - specialista na dovolenou v Itálii  ...
CK VÁLEK TOUR je specialista na dovolenou v Itálii, lyžařské zájezdy do italských středisek. Letní dovolenou v letoviscích v celé Itálii.
http://www.valek-tour.com

CK KONTAKT  ...
Lyžařské zájezdy do Itálie, Rakouska a Švýcarska. Prodloužené víkendy. Autobusem i autem. Alpy po celý rok, turistika. Maďarské lázně. Slovinsko. Pobytové zájezdy Chorvatsko, Itálie za skvělé ceny.
http://www.ck-kontakt.cz


Strana:   1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 

+ Přidat odkaz do katalogu
 
Desig & code by GOLEM GROUP. Copyright © 1998 - 2020 Informační server