Katalog

Infotip katalog  →  Zábava  →  Cestování

Odkazy:

Penzion U lípy  ...
Stylový rodinný penzion s restaurací a domácí kuchyní na Šumavě 150 metrů od Lipenského jezera nabízí kvalitní ubytování ve 2-3 lůžkových pokojích s TV, SAT. Penzion je vhodný pro odpočinek, sportovní vyžití, svatby, oslavy, rauty a firemní akce.
http://www.penzionulipy.cz

Baobaby - ethnoshop  ...
Baobaby.cz je internetový i kamenný obchod prodávající ethno tematikou předměty. Nabízíme vodní dýmky, tabáky do nich, čajové konve, relikvie, bubny, didjeridoo, deštné hole, zvonkohry, šperky, stříbro, lampy, khukuri, kavu, čaj, koření, lapače, henn
http://www.baobaby.cz

Slovensko  ...
Informační web o Slovensku, který napsala cestovatelka, která daná místa osobně navštívila a vyfotila. Najdete zde informace o západním, středním a východním Slovensku, Bratislavě, Senci, Tatralandii a dalších zajímavých místech Slovenské republik
http://www.oslovensku.cz

Španělsko  ...
Web obsahuje informace o Španělsku, které jsou určené především pro lidi, kteří chtějí Španělsko navštívit. Najdete zde různé zajímavosti, na které můžete na cestě Španělskem narazit.
http://www.ospanelsku.cz

Vaše chalupy  ...
Dovolená doma, široká nabídka rekreačních pronájmů v Česku a na Slovensku – apartmány, chaty, chalupy, rodinné domy, byty a další nemovitosti. Vlastní stravování, soukromí, klid.
http://www.vase-chalupy.cz

Cestování  ...
Blog o cestování, který obsahuje informace o cestování do různých zemích světa. Najdete zde zajímavé informace o různých zemích světa, městech a zajímavých místech.
http://cestovani.dobryweblog.cz

Penzion Skála  ...
Penzion s 5 apartmány (obývací místnost s krbovými kamny a plně vybaveným kuchyňským koutem, 2 ložnice, WC, koupelna) až pro 8 osob, 90m od sjezdovek, vhodné i pro skupiny. SAT, INTERNET, parkování.
http://www.penzionskala.eu

Kalábrie  ...
Průvodce kouzelnou oblastí Capo Vaticano v Kalábrii. Tipy na pěkné pláže, užitečné rady na cestu, levné ubytování a bohatá fotogalerie.
http://www.kalabrie.net

Krásy české přírody  ...
Za nádhernými přírodními scenériemi není třeba jezdit daleko, což dokazují snímky nejkrásnějších míst v Čechách fotografa Michala Němejce. Součástí je i galerie magické noční Prahy.
http://www.krasyprirody.cz

Kokořínsko a hrad Kokořín  ...
Průvodce malebnou krajinou pískovcových skal. Tipy na zajímavá místa, mapy, a bohatá fotogalerie.
http://www.kokorinsko.net

Kam v Praze  ...
Průvodce po nejkouzelnějších místech Prahy. Na více než 100 fotografiích si můžete prohlédnout nejhezčí památky, zahrady a vyhlídky.
http://www.kamvpraze.info

La Norma - lyžařské středisko v Alpách  ...
Lyžařské středisko ve Francii, v Savojských Alpách. Kromě běžeckých a sjezdových tratí nabízí i noční lyžování, lezení po ledové skále, paragliding, projížďky se psím spřežením a sáňkářskou dráhu.
http://la-norma.webnode.cz/

Fotografování – fotografie, videa, článk  ...
Fotogalerie pro veřejnost - fotografie, videa, články, blogy, diskusní fora. Tematické okruhy – příroda, sport, humor, cestování, umělecké a zajímavé, auto-moto a další.
http://www.fotografovani.eu

Hotel Hubertus ubytování Lázně Kynžvart  ...
Hotel je umístěn v klidové zóně u sportovního hřiště. Možnost venkovního posezení. Nabízíme levné ubytování v nově zrekonstruovaných a vkusně zařízených apartmánech.
http://www.hotel-hubertus.cz-ubytovani.com/Lazne-Kynzvart.htm

Cestování na itravell.net  ...
Praktické informace, fotky a tipy z cest po Vietnamu, Malajsii, Singapuru, Kubě, Panamě, Kostarice a jiných zemích. Tipy a odkazy na výhodné letenky, dovolené a vše zajímavé kolem cestování.
http://www.itravell.net

Dovolená USA  ...
Informace o dovolené v USA. Základní údaje, Arizona, Washington D.C., Nevada, California, New York, Národní parky a státy USA. Místa: Phoenix, Wickenburg, Flagstaff, Wupatki National Monument, Sunset Crater Volcano a Meteor Crater.
http://www.dovolena-usa.cz

Frísko - dovolená na lodi  ...
Neobyčejná dobrodružství při plavbě na vypůjčeném motorovém člunu po kanálech západního Fríska v Holandsku, jak je L.P.2002 zažil a po zotavení nervů sepsal strýček Bidlo
http://www.acces.cz/bidlo/frisko

Plachtění na Orlíku  ...
I na našich přehradách se dá užít spousta zábavy na plachetnici.
http://www.acces.cz/bidlo/jachting/2008Orlik

Last minute zájezdy  ...
Zejezdy last minute od předních CK do celého světa, desetitisíce denně aktualizovaných zájezdů.
http://www.last-minute-zajezd.com

Apartmány Novalja - Chorvatsko  ...
Apartmany Novalja - ostrov Pag - Chorvatsko. Dovolená v Chorvatsku ...
http://apartmany-novalja-chorvatsko.blogspot.com

Online letenky - Prostaff  ...
Vyhledejte rezervujte si letenku prostrednictvím on-line rezervačního systému.
http://www.prostaff.sk/sk/Letenky-1.alej

Cyklotoulky.cz  ...
Portál o cestování na kole, cyklotrasy a cyklostezky, tipy k údržbě kola, nabídka cyklozájezdů, popis zajímavých míst, cestopisy, cyklobazar, seznamka, spolucestování, cykloakce, ubytování, cestovní kanceláře.
http://www.cyklotoulky.cz

Přeprava osob  ...
Přeprava osob devítimístným vozidlem vybaveným LCD monitory, DVD a mikrofonem. Letištní transfery, přepravy pracovníků pro firmy, přepravy turistů, sportovních klubů, fanoušků, lyžařů, vodáků, cyklistů atd..
http://www.osobnidoprava.cz

Nabídka nejlevnějších letenek  ...
Aktuální nabídka nejlevnějších letenek, informace o možných úskalích nejlevnejších letenek a jak se jim vyhnout. Objednávka letenek online pohodlně z domu.
http://www.nejlevnejsi-letenky.biz

Taxislužba Kyjov, přeprava osob a kurýrní služby  ...
Taxislužba a kurýrní doprava za bezkonkurenční cenu 11Kč/Km
http://www.taxikyjov.cz


Strana:   1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 

+ Přidat odkaz do katalogu
 
Desig & code by GOLEM GROUP. Copyright © 1998 - 2020 Informační server