Katalog

Infotip katalog  →  Sport  →  Lyžování a snowboarding

Odkazy:

Lyže, běžky a snowboardy  ...
Na tomto serveru se dozvíte jak vybrat správné lyžařské vybavení odpovídající vašim lyžařským schopnostem, váze a výšce postavy.
http://lyze.okamzite.eu

snowboard-dm  ...
Náš snowboard shop nabízí snowboardy, vybavení na snowboard jako vázání a boty, dále snb chrániče a veškeré příslušenství na snowboard. Našim cílem je nabídnout jak dámské snowboardové vybavení a pánské snb vybavení tak i dětské snowboardy a další
http://www.snowboard-dm.cz

Ski areláy, počasí, sníh  ...
Stránky nabízí aktuální počasí, sněhové zpravodajství, ski areály v ČR i zahraničí a mapy. Nabídka ubytování, silvestr na horách a praktické zkušednosti ostatních lyžařů.
http://www.zima2010.cz

Lyže - FAME sport  ...
Během zimní sezony se věnujeme nejen lyžování na svazích, ale hlavně samotnému prodeji lyží, snowboardů a doplňků, bazaru lyží, snowboardů a bot. Servisu lyží a snowboardů věnujeme maximální preciznost a cit a v neposlední řadě také nabízíme i půjčov
http://lyze.famesport.cz

Detské letné tábory - CK Slniečko  ...
Detská cestovná kancelária CK Slniečko, spol. s r. o. - Detské letné tábory a školy v prírode. Letné tábory na Slovensku aj v zahraničí.
http://www.detskerekreacie.sk

Dobré lyžování v Rakousku i jinde v Evropě  ...
Magazín Dobré lyžování Vám představuje lyžařská střediska po celé Evropě. Nechybějí střediska z České republiky, Itálie, Francie nebo z Rakouska. Dozvíte se také něco o lyžování a snowboardingu.
http://www.dobrelyzovani.cz

Lyžiarsky výstroj - lyže, lyžiarky, oble  ...
Rady a tipy pri výbere lyžiarskeho výstroja. Pomôžeme vám s výberom lyží, s ich ošetrovaním, uskladňovaním, akú zvoliť lyžiarsku obuv a oblečenie.
http://Lyžiarsky výstroj - lyže, lyžiarky, oblečenie

Rock'n Snow  ...
Rock&Snow lyžařská škola v Krkonoších s kvalifikovanými učitelmi lyžování pro všechny věkové kategorie.
http://www.rockasnow.com

Ubytování a lyžování v Alpách  ...
Široká nabídka ubytování a lyžování v Alpách. Užijte si jedinečné lyžování a letní dovolenou v Alpách. Hotely a wellness hotely, penziony. Exklusivní nabídka pronájmu chat, chalup a rezidencí.
http://www.hory365.cz

Ako si vybrať snowboard  ...
Pri výbere snowboardu je dôležitá výška vašej postavy, vaša hmotnosť, veľkosť vášho chodidla, štýl jazdy a pokročilosť v jazdení na snowboardu.
http://www.snowboardy.blogspot.com

CK VÁLEK TOUR - specialista na dovolenou v Itálii  ...
CK VÁLEK TOUR je specialista na dovolenou v Itálii, lyžařské zájezdy do italských středisek. Letní dovolenou v letoviscích v celé Itálii.
http://www.valek-tour.com

CK KONTAKT  ...
Lyžařské zájezdy do Itálie, Rakouska a Švýcarska. Prodloužené víkendy. Autobusem i autem. Alpy po celý rok, turistika. Maďarské lázně. Slovinsko. Pobytové zájezdy Chorvatsko, Itálie za skvělé ceny.
http://www.ck-kontakt.cz

Lyžování v Itálii  ...
Informační web o lyžování v italských Dolomitech s popisem jednotlivých středisek: Arabba, Cavalese, Marmolada, Obereggen, Pampeago a Sella Ronda včetně fotogalerie.
http://www.italie-dolomity.cz

Skiinfo - Lyžiarske strediská  ...
Snehové správy zo slovenských i európskych lyžiarskych stredísk. Počasie, lyžovanie, ubytovanie na horách, lyžovačka v Alpách
http://www.ski.sk


Strana:   1 - 2 

+ Přidat odkaz do katalogu
 
Desig & code by GOLEM GROUP. Copyright © 1998 - 2021 Informační server