Katalog

Infotip katalog  →  Sport  →  Další sporty

Odkazy:

CB radioklub Trnava  ...
Sportovní a zájmová činnost v oboru CB občanských radiostanic.
http://www.tt.cbclub.sk

Atletika  ...
Český atletický svaz
http://www.atletika.cz

Deep Skillz Crew (DSC), BreakDance taneční skupina, Letohrad  ...
DSC je taneční skupina z Letohradu, která dělá break dance, hip hop a elektro boogie. Na webu najdete fotky, reporty, videa, odkazy, výuku, akce, vzkazník a věci ke stažení.
http://www.dsc.wz.cz

Toronto Maple Leafs  ...
Denní zpravodajství ze světa NHL o týmu Toronto Maple Leafs. Reportáže ze zápasů, zprávy o hráčích, výměny a spekulace, přůšvihy a suspendace. Historie Maple Leafs, slavné legendy NHL a diskuzní fórum.
http://www.mapleleafs.cz

Petspecial - pro zdravý život zvířat  ...
Obchod specializovaný na výživu pro psy, kočky a koně a na vybavení pro sport se psy. Krmiva PRO PAC, SPORTMIX, kloubní výživa, kalciové doplňky, pamlsky. Sportovní vybavení pro závody psích spřežení, obojky, vodítka, postroje, ohlávky...
http://www.petspecial.cz

Vibrační posilovací stroje  ...
Vibrační posilovací stroje jsou až třikrát účinnější než běžné posilovací stroje. Využívají se jak pro silové cvičení, tak pro rehabilitační trénink.
http://1-st.cz/vibracni.posilovaci.stroje

jednokolka.com  ...
Hoollyho stránky o jednokolkách. Články, videa, fotky, fórum,...
http://www.jednokolka.com

podnikání krok za krokem  ...
podnikání krok za krokem, rady a nápady na podnikání, informace jak založit živnost nebo společnost...
http://podnikani-krok-za-krokem.webnode.cz

Atrium Sport  ...
Nabízíme suplementy, sportovní doplňky, sportovní výživu, dietní doplňky, nutriční doplňky a výživa pro kulturistiku a fitness. Máme nejširší nabídku všech značek pro ČR a SR
http://www.atrium-sport.cz

TJ Spartak Ústí nad Lavem  ...
Volejbalový oddíl žen TJ Spartak Ústí nad Labem hrající 2. ligu
http://vk-spartak-usti.webnode.cz

Rope skipping  ...
Rope skipping – termín převzatý z angličtiny znamená doslova skákání přes švihadlo. Asi si řeknete, co je na tom tak zajímavého. Vždyť přes švihadlo skáče každé malé dítě. Možná by bylo přesnější říci - dříve skákalo. Nyní už nevidíme tolik dět
http://www.ropeskipping.myeshop.cz

Online sázky  ...
Sázkařské bonusy zaměřená na aktuální informace o sázení, bonusy a promoakce, které poskytují internetové sázkové společnosti.
http://promoakce.hokejovetipy.com

Unie hráčů stolního hokeje  ...
Národní sportovní svaz stolního hokeje, kategorie billiard-hockey šprtec. V tomto sportu organizuje a řídí soutěže jednotlivců i družstev v ČR a zabezpečuje státní reprezentaci.
http://www.uhshbrno.cz

SDH Heřmaničky  ...
Stránky soutěžního družstva žáků sboru dobrovolných hasičů Heřmaničky.Jedná se o úspěšné družstvo, které téměř pravidelně vyhrává okresní soutěže a účastní se krajských. Toto družstvo pravidelně pořádá i kulturní a zábavné akce např. zpívání koled u
http://www.sdh-hermanicky.ic.cz

FTB.cz - profi fotbálky a fotb.vybavení  ...
Kvalitní a profesionální stolní fotbálky a profi doplňky, omotávky, turnajové míčky, fotbálkové rukavice, mapa fotbálků, fotbálková videa.
http://www.ftb.cz

Osobní trenér fitness - Martin Komárek  ...
Profesionální osobní trenér fitness nabízí vedení při budování Vaší postavy, snižování nadváhy. Doporučí jídelníček, dozorem nad cviky zajistí, že budete lépe vypadat a ještě lépe se cítit. Cvičením posílíte svalstvo, odstraníte bolest zad a krku.
http://www.trener-posilovna-fitness.cz

FLOORBAD.com - Florbal, Badminton  ...
Vše pro florbal a badminton, nabízíme velké množství florbalových hokejek,brankařského vybavení a doplňků všech značek, badmintonových raket, badmintonového zboží značky Yonex. A to vše za nejnižší ceny na trhu.
http://www.floorbad.com

Miroslav Červenka - Reprezentant ČR v letecké akrobacii  ...
Letecká akrobacie, Letecký akrobat roku, WGAC, EGAC, kluzáci, World glider aerobatic championship, letecký sportovec roku,European glider aerobatic championship
http://www.miroslavcervenka.cz

Elife  ...
Internetový obchod nabízející : alkohol testery, antiradary, GPS navigace, domácí pekárny, biolampy,powerbally, holicí strojky, dalekohledy, testy na drogy, mobilní klimatizace, sušičky ovoce, ventilátory, odvlhčovače vzduchu, svatební dary, dárky pr
http://elife.cz

Volejbalová metodika  ...
Volejbalové stránky zabývající se metodikou, herními pravidly, sportovním tréninkem, historií volejbalu, odbornou literaturou a vším, co s volejbalem souvisí.
http://www.volejbal-metodika.cz

Klub adrenalinových sportů, kurzy paragl  ...
Kurzy paraglidingu - výuka pod vedením českých reprezentantů a zkušených instruktorů. Klub adrenalinových sportů - paragliding, parašutismus, kiting, speedriding, BASE jumping. Eshop - prodej sportovního vybavení pro tyto sporty. Cestování - výlety,
http://www.jemm.cz

funkcni-pradlo.cz - s funkčním prádlem vždy v suchu  ...
Široký výběr funkčního termoprádla, které můžete nosit celý rok - v zimě zahřeje, v létě odsaje pot. Prodáváme i speciální prádlo a ponožky, neutralizující pachy, takže ani po dlouhodobém nošení není cítit. Máme vlastní sklad - rychlé zaslání.
http://www.funkcni-pradlo.cz

Pilates cviky  ...
Pomocí pilates cviků si můžete vytvarovat a zpevnit tělo. Věnujte se cvičení alespoň 3× týdně a brzy uvidíte výsledky.
http://pilates-cviky.info

Stepper nebo orbitrek  ...
Co říkají fitness trenéři na domácí posilovací stroje typu stepper nebo orbitrek? Který z nich hodnotí nejlépe? A jak se liší vliv jednotlivých přístrojů na spalování tuku a tvorbu svalů?
http://www.pravidlahubnuti.cz/orbitrek-rotoped-stepper

Eliptické trenažéry  ...
Informace o eliptických trenažérech. Rady, jak vybrat vhodný trenažér a jak na něm správně na cvičit dle druhu zátěže a tréninku. Trenažéry značek Kettler, Bremshey, FINNLO, Landfit a dalších.
http://www.elipticke-trenazery.cz


Strana:   1 - 2 

+ Přidat odkaz do katalogu
 
Desig & code by GOLEM GROUP. Copyright © 1998 - 2021 Informační server