Katalog

Infotip katalog  →  Zpravodajství  →  Informace o ubytování

Odkazy:

Hotel Petr Bezruč ubytování Frýdlant nad Ostravicí  ...
Hotel ubytování Petr Bezruč Malenovice: se nachází v klidné části horského údolí ve svahu nad říčkou Satinou pod nejvyšší horou Beskyd - Lysou horou, ve výšce 620 m. n.m. v obci Malenovice. Nejbližším městem je 7 km vzdálený Frýdlant nad Ostravic
http://www.hotel-petr-bezruc.cs-ubytovani.eu/Frydlant-nad-Ostravici.htm

Hotel Oáza ubytování Říčany  ...
Areál Oáza hotel ubytování Říčany : Sportovně relaxační areál Oáza Říčany se nachází v těsné blízkosti Prahy (20km od centra) v malebném prostředí v lokalitě "Marvánek" v Říčanech u Prahy. Areál nabízí ubytování v řadových bungalovech
http://www.hotel-oaza.a-ubytovani.eu/Ricany.htm

Penzion Hochwald ubytování Horní Planá  ...
Ubytování pension Hochwald Horní Planá: Pension Hochwald se nachází uprostřed náměstí v městečku Horní Planá u Lipenského jezera. Lipenská nádrž a Národní park Šumava nabízejí výborné podmínky pro vodní sporty, pěší turistiku i cykloturistiku.
http://www.hochwald.penzion-ubytovani.eu/Horni-Plana.htm

Hotel Ski ubytování Nové Město na Moravě  ...
Nové Město na Moravě ubytování Hotel Ski : Hotel SKI leží v překrásném kraji uprostřed Českomoravské vrchoviny. Elegantní, moderní hotel je určený především pro pohybové a sportovní účely. Součástí hotelového areálu jsou volejbalové a tenisové kurty
http://www.ski.v-hotel.net/Nove-Mesto-Na-Morave.htm

Hotel FIT ubytování Přerov  ...
Přerov ubytování na Moravě Hotel FIT : Hotel FIT nabízí ubytování na vysoké úrovni, za skvělé ceny. Pořádají zde také kongresy, firemní akce, společenské večery, recepce nebo cateringové akce. K dispozici je kongresový sál, restaurace a salónky.
http://www.hotel-fit.cs-ubytovani.eu/Prerov.htm

Hotel Metropol ubytování Ostrava - Slezská Ostrava  ...
Tříhvězdičkový hotel METROPOL je jeden ze tří nejstarších hotelů v Ostravě a nabízí Vám ubytování s krásným výhledem na město Ostravu. Hotel se nachází na klidném místě 5 min od centra města.
http://www.hotel-metropol.cz-ubytovani.eu/Ostrava.htm

Penzion U Dána ubytování Horní Maršov  ...
Horní Albeřice Penzion U Dána ubytování : Penzion nabízí ubytování ve 4 třílůžkových ve 3 čtyřlůžkových a ve 2 pětilůžkových pokojích. Celková kapacita penzionu je 34 lůžek. Každý pokoj je vybaven TV a koupelnou se sprchovým koutem a toaletou.
http://www.u-dana.penzion-ubytovani.eu/Horni-Marsov

Penzion Restaurant Na Ostrově ubytování Český Krumlov  ...
Z oken penzionu je nádherný výhled na krumlovský zámek, zámeckou věž a řeku Vltavu. Původně měšťanský dům s truhlářskou dílnou prošel r. 2007 celkovou rekonstrukcí.
http://www.penzion-restaurant-na-ostrove.i-pension.eu/Cesky-Krumlov.htm

Penzion Na Stopce ubytování Lomnice nad Popelkou  ...
Ubytování Penzion Na Stopce Lomnice nad Popelkou : Penzion s restaurací je umístěn 300 m od náměstí po pravé straně komunikace na Semily a Turnov, díky své centrální poloze v podkrkonošském městečku Lomnice nad Popelkou krom celoročního ubytování
http://www.pension-na-stopce.cz-ubytovani.eu/Lomnice-Nad-Popelkou.htm

Hotel Prostřední Mlýn ubytování Železnice  ...
Hotel Prostřední Mlýn***, zrekonstruovaný v roce 2006, se nachází v nádherné lokalitě Českého ráje, pouze 60 minut jízdy autem z Prahy v obci Železnice. Svou polohou a šíří služeb je jedinečným hotelovým zařízením v dané lokalitě.
http://www.hotel-prostedni-mlyn.cs-ubytovani.eu/Zeleznice.htm

Penzion "Z" ubytování Benešov u Semil  ...
"Z" Penzion - rodinný penzion v Horním Pojizeří, na hranici Českého ráje a Krkonošv obci Benešov u Semil. Na jihu se rozprostírá CHKO Český ráj a Prachovské skály, ukrývající bizardní pískovcová skalní města a malé rybníky lemované skalními pilíři.
http://www.z.i-pension.eu/Benesov-U-Semil.htm

Penzion Miromar ubytování Podivín  ...
Ubytování Penzion Miromar Podivín : Nový, útulný penzion leží v královském městě Podivín v Lednicko-valtickém areálu. Město, obtékané meandry řeky Dyje je situováno na mírném návrší Dolnomoravského úvalu, ve výšce 170 m nad mořem
http://www.pension-miromar.a-ubytovani.com/Podivin.htm

Penzion Vratislavský dům ubytování Třeboň  ...
Renesanční dům, ve kterém se nachází dnes penzion, byl pravděpodobně postaven v 16. století šlechtickou rodinou Vratislavů. Penzion poskytuje komfortní ubytování a další služby, jeho součástí je pizzerie a bar.
http://www.pension-vratislavsky-dum.a-ubytovani.eu/Trebon.htm

Chalupa Roubenka na Stodolci ubytování Dolní Chřibská  ...
Nově postavený penzion Na Stodolci se nachází v obci Dolní Chřibská, ve velmi oblíbené a navštěvované oblasti Národního parku České Švýcarsko. Penzion Na Stodolci vznikl přestavbou zemědělské usedlosti.
http://www.roubenka.i-pension.eu/Dolni-Chribska.htm

Hotel Beseda ubytování Krásná Lípa  ...
Ubytování Hotel Beseda Krásná Lípa : Hotel Beseda se nachází na náměstí v Krásné Lípě v chráněné krajinné oblasti Labské pískovce. Krásná Lípa leží v široké kotlině při horním toku Křinice, asi 6 km jihozápadně od Rumburka na pomezí Národního parku
http://www.beseda.v-hotel.net/Krasna-Lipa.htm

Hotel Nautilus ubytování Tábor  ...
Hotel Nautilus ubytování v Táboře : Historická budova hotelu je po rozsáhlé přestavbě a v březnu roku 2006 zde slavnostně otevřeli Hotel Nautilus a restauraci Goldie. Hotel se nachází na hlavním náměstí překrásného středověkého města Tábora
http://www.hotel-nautilus.a-ubytovani.eu/Tabor.htm

Ubytování na horách - horské hotely  ...
Ubytování na horách - Ubytování české hory, lastminute ceny v online rezervačním systému Levné ubytování na horách, ubytování České hory.
http://www.ubytovaninahorach.biz

Penzion U Potoka ubytování Sušice  ...
Rodinný penzion „U potoka“ se nachází v prostředí malebného podhůří Šumavy. Penzion leží na břehu Nezdického potoka v obci Nezdice na Šumavě pod zlatonosným vrchem Ždánov v Klostermannem opěvovaném kašperskohorském Podlesí.
http://www.pension-u-potoka.a-ubytovani.com/Susice.htm

Hotel U Nás ubytování Jablonec nad Jizerou  ...
Ubytování Bratrouchov Jablonec nad Jizerou : Nově zrekonstruovaný hotel U NÁS nabízí ubytování v půvabném horském prostředí západních Krkonoš v obci Bratrouchov, v Krkonošském národním parku ve výšce 730 m.n.m., odkud je krásný výhled.
http://www.hotel-u-nas.cz-ubytovani.eu/Jablonec-Nad-Jizerou.htm

Penzion U Purkmistra ubytování Polička  ...
Penzion U Purkmistra se nachází v obci Polička.V letech 1997 - 98 dům prošel celkovou rekonstrukcí, při které byl v prvním poschodí vybudován penzion, který byl na počest prvního majitele domu
http://www.u-purkmistra.i-pension.eu/Policka.htm

Chata Svetýlko ubytování Pec pod Sněžkou  ...
Horská chata Světýlko se nachází ve výšce 1040 m. n. m., ve známém krkonošském rekreačním středisku Pec pod Sněžkou. Celoročně vám poskytne komfortní rekreaci s příjemným výhledem na Sněžku, v neporušené přírodě II zóny KRNAP.
http://www.pension-svetylko.cz-ubytovani.eu/Pec-Pod-Snezkou.htm

Hotel Balaton ubytování Pohořelice  ...
Hotel Balaton naleznete v samém centru města Pohořelice, vzdáleném 20km jižně od Brna. Město Pohořelice leží na trase Brno - Mikulov (Znojmo) - Vídeň. Hotel Balaton nabízí vhodné ubytování na jižní Moravě při cestách na dovolenou i za prací.
http://www.hotel-balaton.a-ubytovani.eu/Pohorelice.htm

Penzion u SURFu ubytování Jedovnice  ...
Areál Hospůdky u SURFu se nachází se uprostřed nádherné přírody Moravského krasu, který je proslulý především propastí Macocha a Punkevní jeskyní, která zahrnuje nejenom plavbu na loďkách po říčce Punkvě, ale i prohlídku samotného dna propasti.
http://www.u-surfu.penzion-ubytovani.eu/Jedovnice.htm

v soukromí Vila Garni ubytování Praha 3  ...
Vila Garni nabízí ubytování v soukromé vile v klidném prostředí Prahy 3, která se nachází na východ od samotného centra metropole, její území tvoří pražská čtvrť Žižkov a část Královských Vinohrad.
http://www.pension-vila-garni.ubytovani-hotel-praha.eu/Praha-3.htm

Hotel Poutní Hotel Křemešník ubytování Pelhřimov  ...
Nový Rychnov ubytování Poutní hotel Křemešník: Poutní Hotel Křemešník se nachází v ideálním poklidném prostředí a je situován v překrásné přírodě západní části kraje Vysočina, 9 km od města Pelhřimov, cca 24 km od dálnice D1 ( exit Humpolec ).
http://www.hotel-kremesnik.cs-ubytovani.eu/Pelhrimov.htm


Strana:   1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 

+ Přidat odkaz do katalogu
 
Desig & code by GOLEM GROUP. Copyright © 1998 - 2021 Informační server