Katalog

Infotip katalog  →  Zpravodajství  →  Informace o ubytování

Odkazy:

Hotel ELIŠKA  ...
Hotel Eliška se nachází v blízkosti historického centra jihomoravského městečka Mikulov. Součástí hotelu je konferenční místnost pro 70 osob, Irská hospoda O´Hara a vinný sklep. Kamerami střežené parkoviště je pro hotelové hosty zdarma.
http://eliska-mikulov.bezvadovca.cz

Hotel U SV. JANA  ...
Hotel Garni U Sv. Jana nabízí jedinečnou příležitost romantického ubytování s nádechem mystiky v budově bývalé fary kostela Sv. Jana Na Skalce. Hotel je zasazen uprostřed starodávné zahrady v docházkové
http://usvjana.bezvadovca.cz

Hotel Maxi  ...
K ubytování jsou našim hostům k dispozici 3 jednolůžkové a 7 dvoulůžkových (3 je možné upravit na čtyřlůžkové) pokojů. Do všech pokojů je možno na přání přidat přistýlku. Pokoje jsou vybaveny toaletou, sprchovým koutem, trezorem, satelitní televizí,
http://hotel-maxi.bezvadovca.cz

Hotel KRAVÍ HORA  ...
Náš hotel byl vybudován na okraji sklepního městečka u obce Bořetice ve "Svobodné spolkové republice Kraví hora", jenž se nachází v samém srdci Velkopavlovické vinařské oblasti a sousedí s 280 vinnými sklepy, čímž je dáno hlavní zaměření našich slu
http://kravihora.bezvadovca.cz

Hotel Markéta  ...
Kompletně zrenovovaný hotel s rodinnou atmosférou se nachází v rezidenční čtvrti Prahy 6 nedaleko Pražského hradu a historického centra města. Našich 26 pokojů je vybaveno TV/SAT, telefonem a Wifi připojením k internetu, v koupelnách jsou k dispozici
http://hotel-marketa.bezvadovca.cz

Apartmány Doma ubytování Janov nad Nisou  ...
K pronájmu nabízíme 3 nové apartmány (à 50 m²). Apartmány mají 4 lůžka (s možností jedné až dvou přistýlek pro děti) nebo 2 lůžka. Jsou vybaveny koupelnou (WC, sprcha či vana, umyvadlo), kuchyňským a jídelním koutem.
http://www.apartmany-doma-janov-nad-nisou.az-ubytovani.info

Apartmány Flamenco ubytování Kurdějov  ...
Ubytování v nových nadstandardních apartmánech Flamenco. Klidné zázemí pro pracovní misi či rekreační pobyt s rodinou. Výhodná poloha a moderní vybavení uspokojí s jistotou i ty nejnáročnější klienty.
http://www.apartmany-flamenco-kurdejov.rs-ubytovani.net

Hotel Haštal Prague Old Town  ...
Vítejte v rodinném hotelu v samém srdci Prahy ! Objevte kouzlo nově zrekonstruovaného hotelu v secesní budově, který je obklopen celou řadou historických památek, zařazených do Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO.
http://hastal.bezvadovca.cz

Hotel JEHLA  ...
Kapacita kategorie Hotel**** je 70 jednolůžkových až dvoulůžkových pokojů s přistýlkou a kapacita kategorie Hotel*** je 50 jednolůžkových až dvoulůžkových pokojů s přistýlkou.
http://jehla.bezvadovca.cz

Hotel Marina Vltava ubytování Nelahozeves  ...
Marina Vltava je sportovně-rekreační areál s přístavem nedaleko Prahy, obklopen krásnou přírodní scenérií a řadou památek. Areál se nachází v atraktivním prostředí na břehu řeky Vltavy
http://www.hotel-marina-vltava-nelahozeves.abc-ubytovani.net

Hotel Wilhelm ubytování Praha 6-Břevnov  ...
Ubytování ve dvojlůžkových a trojlůžkových pokojích.Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou,WC,telefonem a TV-sat, restaurace.Poloha hotelu jen 15 min chůze od Pražského hradu.
http://www.hotel-wilhelm.s-ubytovani.eu/Praha-Brevnov.htm

Penzion EDEN  ...
Penzion Eden se nachází ve spodní části města Znojma na břehu řeky Dyje, směrem na Vídeň a bývalé hraniční přechody Hatě a Hnanice. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, TV+SAT, a připojením k internetu.
http://penzion-eden.bezvadovca.cz

Hotel Afrika ubytování Frýdek-Místek  ...
Komfortní ubytování v africkém stylu hostům nabízí 3 jednolůžkové a 25 prostorných dvoulůžkových pokojů. Mezi vybavení pokojů patří socální zařízení, internet, LCD televizor, minibar, trezor a moderní koupelna se sprchou či vířivkou.
http://www.hotel-afrika-frydek-mistek.az-ubytovani.info

DESIGN HOTEL NOEM ARCH  ...
Nově otevřený Design Hotel Noem Arch v Králově Poli v Brně, jehož stavba má budit dojem zakotvené lodi v přístavu, je vhodný jak pro individuální, tak i pro skupinovou klientelu a nabízí širokou škálu služeb.
http://design-hotel-noemarch.bezvadovca.cz

Hotel Old Prague ubytování Praha 1-Staré Město  ...
K ubytování jsou pro Vás připraveny příjemné pokoje s vlastním příslušenstvím, vybavené TV/SAT, koupelnou, telefonem. Celkem 28 pokojů z toho 9 třílůžkových a 19 dvoulůžkových, které lze využít i pro ubytování jedné osoby.
http://www.hotel-old-prague-praha-1.az-ubytovani.info

Hotel Neruda  ...
Designový hotel Neruda nabízí svým hostům pobyt ve 42 pokojích kategorie standard nebo superior. V pokojích superior si hosté vychutnají pobyt v luxusně zařízeném prostředí s otevřenou prosklenou koupelnou a výhled na Pražský hrad či Petřín. Naše 24
http://neruda.bezvadovca.cz

Hotel Residence U černého orla ubytování Praha 1-Malá Strana  ...
Ubytovací a stravovací služby na špičkové úrovni.Dvoulůžkové pokoje vybavené dubovým nábytkem,trezorem,telefonem,TV s LCD a DVD přehrávačem.Snídaně jsou podávány v hotelové restauraci formou bufetu.
http://www.residence-u-cerneho-orla-praha-mala-strana.rs-hotel.net

Penzion Kern  ...
Penzion Kern se nachází v klidné vilové části Prahy 5, nedaleko od městského a historického centra. Našim hostům jsou k dispozicivybavené komfortní pokoje s vlastním sociálním zařízením, fénem, klimatizaci, satelitním přijímačem, telefonní linkou a b
http://penzion-kern.bezvadovca.cz

Hotel Zvon  ...
Hotel nabízí svým hostům oddech v příjemném prostředí secesního stylu 19. století. Hotel v současné době nabízí 233 lůžek ve 126 pokojích (19 jednolůžkových, 97 dvoulůžkových pokojů a 10 apartmá). Nově je v hotelu také k dispozici sauna, parní lázeň
http://zvon.bezvadovca.cz

Pension Kraus  ...
Pension Kraus je situován v obci Prostřední Svince nedaleko význačných jihočeských měst - Český Krumlov, České Budějovice, Třeboň.
http://pension-kraus.bezvadovca.cz

Penzion Selský mlýn ubytování Mníšek pod Brdy  ...
Penzion Selský mlýn se nachází v malebné a poklidné scenérii Líšeňského údolí a přírodního parku Davle. Penzion, v minulosti známý jako Spálený mlýn, se nachází pouze 20 minut jízdy od Prahy.
http://www.penzion-selsky-mlyn-mnisek-pod-brdy.rs-ubytovani.net

Hotel Kolonie  ...
Hotel Kolonie se nachází v krásném prostředí Chráněné krajinné oblasti Křivoklátsko v západní části středních Čech. Jeho poloha uprostřed přírody nabízí dokonalé soukromí a klid pro trávení rodinné dovolené či pořádání rodinných oslav, setkání přátel
http://kolonie.bezvadovca.cz

Amber Hotel ANNA  ...
Amber Hotel Anna poskytuje moderní kongresové zázemí, vč. banketových služeb a pronájmu kongresové techniky. Pro hotelové hosty je k dispozici směnárna, trezor, průvodcovské služby a masáže. Odpočinout si také můžete v nově otevřeném whirlpoolu.
http://amber-anna.bezvadovca.cz

Penzion Ambrose Moloney´s ubytování Trutnov  ...
Nově zrekonstruovaný objekt bývalého hotelu Bohemia se nachází v samém centru podkrkonošského města Trutnova. Penzion Ambrose Moloney´s nabízí ubytování v pokojích, které prošly rekonstrukcí
http://www.penzion-ambrose-moloneys-trutnov.az-ubytovani.net

Amber hotel BAVOR  ...
Amber Hotel Bavor nedaleko centra města Strakonice se nachází v malebném kraji jižních Čech, u soutoku řek Volyňky a Otavy a gotického hradu z 2. pol. 12. století.
http://amber-bavor.bezvadovca.cz


Strana:   1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 

+ Přidat odkaz do katalogu
 
Desig & code by GOLEM GROUP. Copyright © 1998 - 2021 Informační server