Katalog

Infotip katalog  →  Zpravodajství  →  Informace o ubytování

Odkazy:

Hotel Odra ubytování Ostravice  ...
Hotel Odra nabízí celoročně ubytování ve dvoulůžkových a třílůžkových pokojích a v apartmánu. Na každém pokoji je umístěn barevný televizor s možností satelitního příjmu a centrálního videa.
http://www.hotel-odra.cs-ubytovani.info/Ostravice.htm

Hotel Růže ubytování Český Krumlov  ...
Pří návštěvě hotelu Růže, kde se historie střetává s moderním komfortem, naleznete v krásných prostorách renesanční stavby vše, co k modernímu hotelu patří. Interiér hotelu Růže je luxusně a vkusně zařízen
http://www.hotel-ruze.cz-ubytovani.com/Cesky-Krumlov.htm

Hotel U Velehradu ubytování Velehrad  ...
17 pohodlných pokojů (45 lůžek) z toho 10 dvoulůžkových pokojů, 2 třílůžkové a 4 čtyřlůžkové pokoje, 1 bezbariérový pokoj třílůžkový. Každý pokoj je něčím zajímavý a má své kouzlo.
http://www.hotel-u-velehradu.cs-ubytovani.info/Velehrad.htm

Hotel Gejzír ubytování Karlovy Vary  ...
V hotelu nabízí ubytování v sedmnácti dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky, devíti jednolůžkových pokojích a dvouch apartmánech. Sprcha, WC, barevný televizor a telefon v každém pokoji jsou samozřejmostí
http://www.hotel-gejzir.cz-ubytovani.eu/Karlovy-Vary.htm

Penzion Wella Hof ubytování Očihov  ...
Penzion nabízí ubytování v sedmi pokojích, které jsou vybaveny samostatným sociálním zařízením, TV, SAT, radio. Pro miminka je připravená dětská přistýlka nebo kolébka. Celková kapacita 18 lůžek bez přistýlek.
http://www.wella-hof.penzion-ubytovani.eu/Ocihov.htm

Hotel Sole ubytování Rakovník  ...
Moderní hotel Sole nabízí ubytování v jednolůžkových, dvolůžkových a jednom třílůžkovém pokoji. Všechny pokoje jsou vybaveny jednoduchým, ale pohodlným a funkčním moderním nábytkem a součástí každého je vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem,
http://www.hotel-sole.cs-ubytovani.net/Rakovnik.htm

Hotel Payer ubytování Teplice  ...
V hlavní části hotelu PAYER I. je umístěna recepce se směnárnou, restaurace a malebná zahradní terasa. K dispozici je zde 21/2 a 5/1 pokojů s výhledem na překrásný park anebo terasu hotelu s přírodní skálou.
http://www.hotel-payer.cz-ubytovani.eu/Teplice.htm

Hotel Karlín ubytování Praha 8-Karlín  ...
Hotel Karlin se nachází 10 minut od historického centra v klidné části hlavního města Praha 8 - Karlín, na hlavní třídě Sokolovská 71, u metra a stanice tramvaje - Křižíkova.
http://www.hotel-karlin.a-ubytovani.com/Praha.htm

Penzion Křivá ubytování Olomouc  ...
Pension Křivá z kategorie **** se nachází v samotném historickém centru Olomouce a je situován v klidném prostředí městské památkové rezervace Olomouc, v těsné blízkosti bezpočtu historických a církevních památek
http://www.penzion-kriva.cz-ubytovani.com/Olomouc.htm

Hotel U Krále Šumavy ubytování Kvilda  ...
Hotel U Krále Šumavy ubytování Kvilda nabízí ubytování o kapacitě 55 lůžek ve 2,3,4,5 - lůžkových pokojích, - dohromady v 15 pokojích, z toho jsou 2 mezonetová čtyřlůžková apartmá. Všechny pokoje mají vlastní sprchu a WC, TV/SAT a lednici. Celoroční
http://www.u-krale-sumavy.ubytovani-hotel.eu/Kvilda.htm

Penzion R - Penzion ubytování Český Krumlov  ...
Rodinný penzion R má k dispozici 1 apartmá , 1 třílůžkový a 4 dvoulůžkové pokoje. Apartmá i pokoje jsou vybaveny telefonem, TV se satelitem a mají vlastní sociální zařízení a WC.
http://www.penzion-R.a-ubytovani.eu/Cesky-Krumlov.htm

Ubytovna F. Škroupa ubytování České Budějovice  ...
Ubytovna F.Škroupa nabízí celoročně ubytování, vhodné pro krátkodobé i dlouhodobé pobyty. Ubytování často využívají turisti, studenti, pracující čety i dlouhodobé ubytování. Celková kapacita ubytování je 67 lůžek.
http://www.ubytovna-skroupa.ubytovani-cz.info/Ceske-Budejovice.htm

Penzion Krásné Časy ubytování Náchod  ...
Penzion Krásné Časy nabízí celoroční ubytování v prostorných 6 pokojích a 1 apartmánu. Pokoje jsou vybavené vlastním sociálním zařízením, koupelnou se sprchovým koutem a WC, nábytkem, televizí a internet.
http://www.penzion-krasne-casy.cs-ubytovani.net/Nachod.htm

www.prenajomchaty.sk | lacné chaty  ...
Lacné chaty a chalupy na Slovensku. Ubytovanie - Orava, Liptov, Tatry, Kysuce, Donovaly, Spiš, Gemer - vyberte si najlacnejšie ubytovanie na Slovensku. Predstavíme vám zaujímavé miesta na Slovensku, ktoré sa musíte navštíviť!
http://www.prenajomchaty.sk

Hotel Eduard ubytování Bělá pod Pradědem  ...
Ubytovací služby hotelového st­andardu s celkovou kapacitou 100 míst. Dvou až šestilůžkové vkusně zařízené pokoje jsou typu A, kde WC a koupelna jsou součástí pokoje.Nebo typu B, kde WC a sprchy jsou společné.
http://www.hotel-eduard.ubytovani-cz.info/Bela-pod-Pradedem.htm

Apartmány Braníčkov ubytování Kolinec  ...
K ubytování slouží 11 apartmá pro 2-4 osoby, v areálu tří budov s komfortně vybavenou kuchyní, myčkou nádobí a vlastním sociálním zařízením, lednicí, TV a terasou.Na každém apartmánu jsou dvě přistýlky.
http://www.apartmany-branickov.cs-ubytovani.eu/Kolinec.htm

Hotel u Čápa ubytování Komorní Lhotka  ...
Hotel U Čápa nabízí výhodné ubytování k prožití příjemné dovolené pro rodiny s dětmi, i pro větší skupiny a organizace. Celková kapacita ubytování je 124 lůžek v převážně dvoulůžkových a třílůžkových pokojích.
http://www.hotel-u-capa.a-ubytovani.eu/Komorni-Lhotka.htm

Penzion U Chodského Hradu  ...
Přijměte klidné a příjemné ubytování v samém historickém centru města Domažlic, ať už jste na dovolené, pracovní cestě a nebo cestě za zábavou.
http://www.penzionuchodskehohradu.eu/cz

Penzion Wok ubytování Český Krumlov  ...
Penzion Wok má pro hosty připravené ubytování ve 3 pokojích typu Deluxe s krásným výhledem na šumící řeku Vltavu a město Český Krumlov. K dispozici je také pokoj Economy s výhledem na uličku
http://www.penzion-wok.cs-ubytovani.net/Cesky-Krumlov.htm

Hotel Lázeňský léčebný dům Bezruč ubytování Jeseník-Lázně  ...
Nově zrekonstruovaná budova lázeňského léčebného domu BEZRUČ disponuje kapa­citou ubytování 89 lůžek ve 33 dvoulůžkových a 23 jedno­lůžkových pokojích.Na pokojích je koupelna s vanou nebo sprchou.
http://www.hotel-lazensky-lecebny-dum-bezruc.ubytovani-cz.info/Jesenik.htm

Penzion Myší Díra ubytování Český Krumlov  ...
Penzion Myší Díra má pro hosty připravené ubytování ve 9 pokojích typu Deluxe, 1 pokoji Standard a 1 pokoji Economy s krásným výhledem na šumící řeku Vltavu a město Český Krumlov.Každý pokoj je vybaven koupelnou.
http://www.penzion-mysi-dira.cz-ubytovani.eu/Cesky-Krumlov.htm

Hotel Machův mlýn ubytování Chříč  ...
V chráněné oblasti Křivoklátska se nachází oblíbené a vyhledávané středisko pro letní rekreaci - hotel Machův mlýn. Nedotčená příroda vytváří vhodné prostředí pro relax, sport a ozdravné pobyty
http://www.hotel-machuv-mlyn.cs-ubytovani.eu/Chric.htm

Penzion Village House Centre ubytování Hudlice  ...
Luxusní rodinný penzion Village House je nově zrekonstruovaná vesnická usedlost, která nabízí naprosté soukromí, atmosféru relaxace, a perfektní servis se vším moderním komfortem pro náročné hosty
http://www.village-house-centre.i-pension.eu/Hudlice.htm

Hostel OZ Apartment Hotels Praha ubytování Praha 1  ...
Pro mladé nebo nenáročné cestující jsou smíšené dormitory za 13,- Euro za den. Tyto pokoje mají 7 nebo 8 lůžek, jsou pěkné, levné a umožní hostům nejen poznat nové přátele ale i zároveň vidět krásy Prahy.
http://www.oz-apartment-hotels.v-hotel.net/Praha.htm

Hotel President ubytování Praha 1  ...
K dispozici jsou také vzájemně propojené pokoje a rodinná apartmá skládající se ze dvou ložnic a společné vstupní chodbičky. Hotel nabízí 2 bezbariérové pokoje vhodné pro handicapované i pro seniory.
http://www.hotel-president.s-ubytovani.eu/Praha-1.htm


Strana:   1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 

+ Přidat odkaz do katalogu
 
Desig & code by GOLEM GROUP. Copyright © 1998 - 2021 Informační server