Katalog

Infotip katalog  →  Zpravodajství  →  Informace o ubytování

Odkazy:

Hotel Labe  ...
Nabízíme pohodlné ubytování ve 115 pokojích různých velikostí a typů. Dokonalé služby a příjemná atmosféra budou zárukou Vaší spokojenosti.
http://hotellabe.hotel.cz

Penzion ORT ubytování Libuň  ...
Máme 3 dvoulůžkové pokoje a jeden čtyřlůžkový pokoj s možností přistýlky. Pokoje jsou vybaveny nábytkem, koupelnou se sociálním zařízením a sprchou. Levné ubytování od 240.- Kč za osobu na noc
http://www.pension-ort.cs-ubytovani.eu/Libun.htm

Penzion Vera ubytování Nová Paka  ...
Máme 5 dvoulůžkových pokojů a jeden prázdninový byt pro 7 osob. Maximální kapacita ubytování s přistýlkami je 21 osob. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou a WC. Byt je plně vybavený.
http://www.pension-vera.cz-ubytovani.eu/Nova-Paka.htm

Hotel Lesní Zámeček  ...
Hotel, vzhledem ke své horské poloze a modernímu vybavení, nabízí ideální zázemí jak pro rodinnou rekreaci a individuální turistiku, tak pro pořádání lyžařských kurzů, seminářů a školení.
http://lesnizamecek.hotel.cz

Hotel U BERÁNKA  ...
Hotelový komplex se skládá z hotelu U Beránka a z Městského divadla Dr. Josefa Čížka. Zveme Vás nejen k návštěvě této secesní budovy, která byla postavena roku 1914, ale také zcela nové přístavby dokončené roku 2005.
http://hotel-beranek.hotel.cz

Hotel HOŘEC  ...
Ubytování poskytujeme v luxusních dvoulůžkových pokojích s koupelnou s vanou nebo se sprchovým koutem a WC, TV/SAT, telefonem, trezorem, minibarem a fénem.
http://hotel-horec.hotel.cz

OREA HOTEL Arnika  ...
Hotel se nachází na příjezdové trase z Vrchlabí v osadě Labská - Špindlerův Mlýn, v Krkonošském národním parku, v blízkosti nejvýše položené přehradní nádrže na Labi.
http://a-arnikasm.hotel.cz

Kongresové akce  ...
Databáze firem, které se podílejí na zajištění kongresových, firemních a společenských akcí. Přehled konferenčních prostor, ubytování, cateringových společností, restaurací, společenských prostor, agenturních služeb atd. Organizace, pořádání a zajišt
http://www.kongresoveakce.cz

Hotel RIEGER  ...
Hotel Rieger se nachází v blízkosti Hotelu Jičín v historickém centru města. K dispozici jsou 1-3 lůžkové moderně vybavené pokoje, apartmány s možností bezdrátového připojení na internet.
http://rieger.hotel.cz

Hotel Valáškův grunt ubytování Bouzov  ...
Dovolujeme si Vás tedy pozvat do hotelu Valáškův grunt, dříve Zámeček Kozov, který se nachází v obci Kozov.Valáškův grunt je ideálně situován nejen k objevování krás zdejšího regionu a putování po stezkách ale také k všestrannému sportovnímu vyžití
http://www.hotel-valaskuv-grunt.cs-ubytovani.eu/Bouzov.htm

Hotel PANORAMA  ...
Čtyřhvězdičkový rodinný Hotel Panorama se nachází na velmi klidné místě na okraji Rychnova nad Kněžnou a nabízí luxusní ubytování s kapacitou 30 pokojů, 67 lůžek.
http://hotelpanorama.hotel.cz

Penzion Volyňka ubytování Vimperk  ...
Ubytování Penzion Volyňka Vimperk : Penzion Volyňka se nachází v nově zrekonstruovaných prostorách bývalých tiskáren. V penzionu můžete strávit příjemnou dovolenou, kde vás bude uspávat šumění šumavské řeky Volyňky, která protéká přímo pod okny Pen
http://www.pension-volynka.cz-ubytovani.eu/Vimperk.htm

Penzion Balcar ubytování Hořejší Vrchlabí  ...
Penzion Balcar se nachází uprostřed Krkonoš v malebné vesničce Herlíkovice. Penzion Balcar je pro svoji centrální polohu vynikajícím výchozím bodem nejen k výletům. Jedete-li autem směrem Špindlerův Mlýn, 4 km za Vrchlabím u autobusové zastávky Herl
http://www.pension-balcar.cs-ubytovani.eu/Vrchlabi.htm

Hotel Večernice  ...
Hotelový komplex se skládá z hotelu U Beránka a z Městského divadla Dr. Josefa Čížka. Zveme Vás nejen k návštěvě této secesní budovy, která byla postavena roku 1914, ale také zcela nové přístavby dokončené roku 2005.
http://vecernice.hotel.cz

Hodinový hotel - Azyl pro milence  ...
Hodinový hotel - Azyl pro milence vám nabízí ubytování v nadstandardně vybavených pokojích, ve kterých naleznete naprosté soukromí, pohodlí a čistotu, která je u nás samozřejmostí.
http://www.milenecky-azyl.cz

Harmony Club Hotel  ...
K ubytování nabízíme našim hostům pokoje jednolůžkové, dvoulůžkové a čtyřlůžkové, dále máme připraveno 5 apartmá a 1 apartmá LUX. Všechny pokoje disponují vlastním sociálním zařízením, televizi se satelitním příjmem.
http://harmony-smlyn.hotel.cz

Pension ALBIS  ...
Útulný rodinný pension nabízí ubytování pro milovníky Krkonoš na dobrém výchozím místě pro zimní a letní turistiku. Areál Herlíkovice 300 m od zařízení. Letní cyklobusy, bezplatné uschova kol v pensionu. Možnost ubytování v rodinných pokojích.
http://pensionalbis.hotel.cz

Hotel PAŘÍŽ  ...
Hotel Paříž se nachází v samém srdci historického centra v Jičíně, v sousedství Valdické brány a Valdštejnova náměstí. Svou polohou je dobrým výchozím bodem k výletům do přírody.
http://pariz-jicin.hotel.cz

Hotel LABUŤ  ...
Pro hotelové hosty je připraveno celkem 18 dvoulůžkových, 5 třílůžkových pokojů a 1 apartmá, k jejichž vybavení náleží vlastní sociální zázemí, televizor se satelitním příjmem, telefon a internetové připojení.
http://hotellabut.hotel.cz

Horský penzion Černava  ...
Horský penzion Černava - Novodobá historie objektu č. p. 14 v obci Horní Malá Úpa začíná 23. května 2006, kdy byla bývalá Anežka zakoupena firmou P. R. Developers.
http://cernava.hotel.cz

Hotel ZOJA  ...
Příjemné a pohodlné ubytovaní čeká na hosty našeho hotelu ve tří- a čtyřlůžkových pokojích a čtyřech apartmá, vybavených sprchovým koutem, WC, TV a SAT. Vybavení hotelu je zaměřené především pro rekreaci rodin s malými dětmi, pořádání škol v přírodě,
http://zoja.hotel.cz

Horská chata Vatra  ...
Jedna z nejvýše položených horských chat v České republice - Chata Vatra – leží na hřebenech Krkonoš v nadmořské výšce 1230 m.n.m. Je situována uprostřed malebného Sedmidolí v nádherné horské přírodě, s výhledem na Špindlerův Mlýn.
http://horska-chata-vatra.hotel.cz

Hotel Ludmila  ...
Hotel se nachází přímo na hraničním přechodu se SRN. Je ideálním výchozím bodem pro turistické cíle, nejbližší okolí Lužické hory, kde se nachází malebné městečko Jiřetín pod Jedlovou.
http://hotelludmila.hotel.cz

Hotel Cascade  ...
Hotel nabízí 159 pokojů různých kategorií. Všechny pokoje jsou dvoulůžkové s možností třetí přistýlky. Prostory je možné vybavit nejrůznější možnou technikou.
http://hotel-cascade.hotel.cz

Euroclub  ...
Penzion - vila Euroclub je charakteristická svým čistým secesním stylem a najdete ji v městečku Česká Kamenice známé svou bohatou historií.
http://euroclub.hotel.cz


Strana:   1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 

+ Přidat odkaz do katalogu
 
Desig & code by GOLEM GROUP. Copyright © 1998 - 2021 Informační server