Katalog

Infotip katalog  →  Zpravodajství  →  Informace o ubytování

Odkazy:

Garni hotel 1. Plavební ubytování Lednice  ...
Garni Hotel 1. PLAVEBNÍ nabízí celoročně ubytování v pokojích s výhledem do zámeckého parku a vlastním posezením na terase.
http://www.garni-hotel-1-plavebni.cz-ubytovani.eu/Lednice.htm

Penzion U Můstku ubytování Abertamy  ...
Penzion U Můstku nabízí hostům ubytování ve dvoulůžkových až čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, umyvadlem a koupelnovými doplňky. K dispozici je také jeden apartmán
http://www.penzion-u-mustku.cs-ubytovani.eu/Abertamy.htm

Penzion u Krtka ubytování Kraslice  ...
Penzion u Krtka se nachází 400 m od centra Kraslic města krajek, hudebních nástrojů a přírodních krás ležící v malebném údolí Krušných hor. Jedná se o velmi kvalitní ubytování za příznivé ceny.
http://www.u-krtka.i-pension.eu/Kraslice.htm

Chorvatsko - ubytování v soukromí  ...
Levné a kvalitní ubytování v soukromí - ve vile v Tribunji, okres Šibenik. Nově zařízené apartmány pro 2-6 osob. Posezení na dvorku. V okolí výběr pláží a možností na skvělé výlety. Parkování u vily, nakupování přímo v obci. Seriózní a příjemné jed
http://www.chorvatskolevne.unas.cz

Hotel Admirál ubytování Lipno nad Vltavou  ...
Rodinného hotel Admirál leží v samém srdci Lipna nad Vltavou. Lipenské jezero je velmi oblíbené v letních měsících, můžete zde strávit příjemné chvíle u vody, kde si odpočinete a načerpáte nové síly.
http://www.hotel-admiral.s-ubytovani.eu/Lipno-nad-Vltavou.htm

Hotel Leonardo ubytování Český Krumlov  ...
Hotel Leonardo ubytování Český Krumlov: Luxusní hotel Leonardo se nachází přímo v centru historického města Český Krumlov v nově zrestaurovaném domě ze 17. století
http://www.hotel-leonardo.s-ubytovani.eu/Cesky-Krumlov.htm

Lázně Hodonín  ...
Lázně Hodonín jsou jedny z nejmladších lázeňských zařízení v republice a jsou umístěny v nově zrekonstruovaném parku na okraji města. Provoz lázní Hodonín byl zahájen v roce 1979.
http://www.e-lazne.eu/lazne-Hodonin

Lázně Ostrožská Nová Ves  ...
Sirnaté lázně Ostrožská Nová Ves se nachází v nádherné krajině Moravského Slovácka. Svou polohou jsou sirnaté lázně jedinečné - okolí čisté a nedotčené přírody turismem si zamiluje každý.
http://www.e-lazne.eu/lazne-ostrozska-nova-ves

Mariánské Lázně - tradice a elegance  ...
Mariánské Lázně jsou nesporně jedním z nejkouzelnějších lázeňských míst v České republice. Historie Mariánských lázní není dlouhá, je však o to zajímavější.
http://www.e-lazne.eu/Marianske-lazne

Janské Lázně  ...
Zotavte se i Vy v Janských lázních, kde byl hostem mimo jiné i korunní princ Rudolf. Jako host v Janských Lázních oceníte klidnou polohu, kterou si budete vychutnávat ve spojení s přírodními krásami největšího českého pohoří - Krkonoš.
http://www.e-lazne.eu/Janske-lazne

Mobilní domy  ...
Informační web zaměřený na mobilní domy. Mobilní domy jsou vhodné jak k rekreaci tak k trvalému bydlení. Výhody mobilních domů, jejich ceny a další užitečné informace najdete na www. mobilnidomy.net.
http://mobilnidomy.net

Horská chata Hubert.  ...
Celoroční ubytování a restaurace přímo na sjezdovce Malinovka v Bedřichově v Jizerských horách.
http://www.chatahubert.eu

Katalog ubytování v České republice  ...
Katalog nabídek ubytování ve všech regionech České republiky. V našem katalogu naleznete nabídky ubytování v penzionech, hotelích, apartmánech, chatách, chalupách
http://ubytovanivcr.unas.cz

Apartmány Rezidence Club Canada ubytování Lipno nad Vltavou  ...
Ubytování je zařízeno v nových a moderně vybavených apartmánech s panoramatickým výhledem s terasy či balkónu, na Lipenské jezero a Šumavské kopce.
http://www.apartmany-rezidence-club-canada.cz-ubytovani.eu/Lipno-nad-Vltavou.htm

Hotel Arnika ubytování Janské Lázně  ...
Janské Lázně Arnika ubytování hotel: Hotel Arnika se nachází v klidné části poblíž centra horského lázeňského města Janských Lázní.
http://www.hotel-arnika.s-ubytovani.eu/Janske-Lazne.htm

Český Krumlov  ...
Moderní internetový portál města Český Krumlov, na kterém najdete kategorie: ubytování, reality, kulturní akce. Ale také informace o zámku Český Krumlov, nabídky práce a okolí, fotogalerie...
http://www.e-ceskykrumlov.cz/cz

Ubytování Český Krumlov  ...
E-ČeskýKrumlov.cz je moderní internetový portál města Český Krumlov, na kterém najdete přehledný katalog ubytování, dělení do kategorii levné ubytování, luxusní ubytování, romantické ubytování, ale také dělení podle typu Pensiony, Hotely, Hostely. U
http://www.e-ceskykrumlov.cz/cz/ubytovani

Hotel Viktoria ubytování Rožnov pod Radhoštěm  ...
Moderní, nově zrekonstruovaný hotel Viktoria se nachází na okraji města Rožnov pod Radhoštěm v samém srdci Beskyd. V blízkém okolí a dosahu hotelu Viktoria jsou nejkrásnější místa Valašska.
http://www.hotel-viktoria.cz-ubytovani.eu/Roznov-pod-Radhostem.htm

Penzion Družba  ...
Nabídka dvou až tří lůžkových pokojů s vlastním WC a sprchou, pro malé děti možnost postýlky. K dispozici zahrada s venkovním grilem a udírnou, půjčovna kol, posilovna a sauna. Možnost zajištění projíždky na koních. Pobyt se zvířaty možný.
http://www.druzbahojsovastraz.cz

Hotel Slavia ubytování Brno  ...
V současné době hotel nabízí 81 komfortních jedno a dvoulůžkových pokojů a 3 apartmá, vybavené koupelnou nebo sprchou a WC. TV se SAT, minibar a telefon s přímou volbou
http://www.hotel-slavia.s-ubytovani.eu/Brno.htm

Dovolená  ...
Turistik.cz - Průvodce po České a Slovenské republice. Naleznete zde více jak 20 559 vašich hodnocení 6 067 turistických zajímavostí.
http://www.turistik.cz

Hotel Klášter ubytování Teplá  ...
Hotel Klášter Teplá byl uveden do provozu v roce 1993 po rozsáhlé rekonstrukci úvodní budovy. Hotel je umístěn v komplexu historických budov národní kulturní památky Kláštera premonstrátů.
http://www.klaster.ubytovani-hotel.eu/Tepla.htm

Zahradní sekačky  ...
Zahradní sekačky jsou neodmyslitelnou potřebou každého kdo vlastní a udržuje zahradní porost, zvlášťě v letním období. Tyto stránky Vám popíšou základní druhy sekaček, jejich pohony a způsob správného výběru.
http://sekacky.mojezahrada.info

Penzion U Wolfů ubytování Chrastava  ...
Penzion U Wolfů***+ nabízí celoročně klidné, čisté a NEKUŘÁCKÉ ubytování v pohodové rodinné atmosféře. Každý pokoj má vlastní koupelnu s WC, SAT-TV, malou ledničku, telefon i Wi-Fi připojení k internetu
http://www.penzion-u-wolfu.cs-ubytovani.eu/Chrastava.htm

Hotel Ondráš ubytování Raškovice  ...
Hotel poskytuje ubytování ve čtyřlůžkových, třílůžkových a dvoulůžkových pokojích, cca 27 míst v 9 pokojích. Součástí každého pokoje je sociální zařízení. Pokoje jsou nově rekonstruované, na každém je TV přijímač
http://www.hotel-ondras.cs-ubytovani.eu/Raskovice.htm


Strana:   1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 

+ Přidat odkaz do katalogu
 
Desig & code by GOLEM GROUP. Copyright © 1998 - 2021 Informační server