Katalog

Infotip katalog  →  Zpravodajství  →  Informace o ubytování

Odkazy:

Hotel Oddech ubytování Černý Důl  ...
Nový horský hotel Oddech*** se nachází na jednom z krkonošských hřebenů v nadmořské výšce 1120 m. nm. s překrásným výhledem na Hnědý vrch, Obří důl a Sněžku. Svou polohou je ideálním výchozím bodem pro zimní a letní aktivity.
http://www.hotel-oddech.a-ubytovani.com/Cerny-Dul.htm

Ubytovna U Nádraží ubytování České Budějovice  ...
Ubytovna U nádraží nabízí kvalitní a cenově dostupné ubytování, nejenom pro firemní zaměstnance, ale také pro turisty.Kapacita ubytovny je 200 lůžek a ve všech pokojích je zakázáno kouření.
http://www.ubytovna-u-nadrazi.cz-ubytovani.net/Ceske-Budejovice.htm

Hotel Morris ubytování Česká Lípa  ...
Luxusní business hotel ležící v centru České Lípy je určený pro business klienty, cestovní kanceláře i skupiny. Luxusní FRONT COOKING restaurace se širokou nabídkou jídel hl. středomořské kuchyně. Školící a seminární hotel se širokou nabídkou.
http://www.hotel-morris.a-ubytovani.com/Ceska-Lipa.htm

Penzion U Karla ubytování Horní Planá  ...
Rodinný penzion U Karla se nachází přímo u Lipenského jezera, 3 km od Černé v Pošumaví v obci Hůrka. Místo tiché a klidné bez dopravního hlomozu a městského hluku, místo, které je bezpečné i pro nejmenší děti.
http://www.penzion-u-karla.cz-ubytovani.net/Horni-Plana.htm

Penzion Hluboký potok ubytování Desná  ...
Celoroční ubytování v Desné, na rozhraní Jizerských hor a Krkonoš v horní části Desné v nadmořské výšce 610 metrů. Hostům je k dispozici bar s nabídkou nápojů i možností dalšího občerstvení. V letních měsících je k dispozici zahradní gril.
http://www.hluboky-potok.penzion-ubytovani.eu/Desna.htm

Hotel PRIMAVERA - TOP City Line ubytování Plzeň  ...
PRIMAVERA Hotel & Congress centre je moderní, nově vybudovaný 4 hvězdičkový hotel v městské čtvrti Plzeň-Bručná, nedaleko centra města. Předností hotelu je ideální příjezd od dálnice D5 směr Praha nebo Rozvadov/Waidhaus (SRN) – pouze 3 min.
http://www.hotel-primavera-top-city-line.i-ubytovani.info/Plzen.htm

Penzion Depandance Colorado Grand ubytování Zvole nad Pernštejnem  ...
Moderní penzion Depandance Colorado Grand se nachází přímo ve Westernovém městečku, které nabízí širokou škálu možností ubytování od stanového campu až po tříhvězdičkový hotel.
http://www.penzion-depandance-colorado-grand.a-ubytovani.eu/Zvole-nad-Pernstejnem.htm

Penzion Milenium ubytování Klenčí pod Čerchovem  ...
Malý rodinný penzion s domácí atmosférou a více než 80-ti letou tradicí v oblasti gastronomie se nachází v samém srdci malebné krajiny Chodska. Díky nevelké kapacitě je možný individuální přístup k hostům a péče i v hodinách mimo otev.dobu.
http://www.penzion-milenium.cz-ubytovani.eu/Klenci-pod-Cerchovem.htm

OREA HOTEL Colorado Grand ubytování Zvole nad Pernštejnem  ...
Moderní hotel Depandance Colorado Grand se nachází přímo ve Westernovém městečku, které nabízí širokou škálu možností ubytování od stanového campu až po tříhvězdičkový hotel.
http://www.orea-hotel-colorado-grand.cz-ubytovani.net/Zvole-nad-Pernstejnem.htm

Apartmány Kvilda ubytování Kvilda  ...
Pro příjemný pobyt a pohodlné ubytování se nabízí jeden dvoulůžkový pokoj a dva třílůžkové pokoje, jejichž součástí může být také přistýlka. Součástí každého pokoje je hezký nábytek, televizor se satelitním příjmem a možnost připojení k vysokorychlos
http://www.apartmany-kvilda.cs-ubytovani.eu/Kvilda.htm

Hotel Best Western hotel Grand ubytování Beroun  ...
Hotel Best Western Grand disponuje dohromady 100 pokoji. Nabízí se nekuřácké pokoje, bezbariérové pro handicapované hosty, jednolůžkové, dvoulůžkové i třílůžkové a nechybí také apartmány. Celkový počet pohodlných hotelových lůžek je 200 ve čtyřech po
http://www.best-western-grand.ubytovani-hotel.eu/Beroun.htm

Penzion Montana ubytování Nýrsko  ...
Rodinný penzion Montana se nachází v chráněné krajinné oblasti Šumavy - Železnorudsko v okrese Klatovy. Penzion leží přímo v obci Zelená Lhota v nadmořské výšce 650 m n.m., 7 km od Nýrska a 14 km od Železné Rudy.
http://www.penzion-montana.cs-ubytovani.info/Nyrsko.htm

Hotel Ermi ubytování Jince  ...
Poloha moderního hotelu Ermi zajišťuje klidné a příjemné prostředí a ničím nerušený pobyt. K dispozici jsou stylové dvoulůžkové pokoje s možností 11 přistýlek a celková kapacita hotelu je 43 lůžek.
http://www.ermi.ubytovani-hotel.eu/Jince.htm

Hotel Pepa ubytování Krnov  ...
Nově rekonstruovaný rodinný Hotel Pepa z kategorie **** se nachází na pěší zóně v historickém centru města Krnov. Hotel Pepa nabízí ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky a k dispozici jsou také apartmány / suite.
http://www.hotel-pepa.cz-ubytovani.net/Krnov.htm

Penzion u Štěpánků ubytování Ledeč  ...
Penzion a hospůdka u Štěpánků se nachází na okraji lesa, v tichém prostředí Českomoravské vrchoviny. Krajina je vhodná pro turistiku, cykloturistiku a v zimě pro běžecké lyžování.Penzion má v přízemí malou a klidnou hospůdku. Venkovní posezení se zah
http://www.a-hospudka-u-stepanku.i-pension.eu/Ledec-nad-Sazavou.htm

Hotel Cleopatra ubytování Turnov  ...
Hotel CLEOPATRA je pohodlný a útulný tříhvězdičkový hotel, nabízející příjemný standard ubytování rodinného typu, v klidné časti známého českého historického města Turnov.
http://www.hotel-cleopatra.cs-ubytovani.com/Turnov.htm

Hotel Kunštát ubytování Orlické Záhoří  ...
Hotel Kunštát zajišťuje ubytování hotelového typu ve dvoulůžkových až čtyřlůžkových pokojích. Pokoje jsou vybavené sociálním zařízením, televizí a minibarem. Kapacita ubytování je 38 lůžek
http://www.hotel-kunstat.cs-ubytovani.eu/Orlicke-Zahori.htm

Rekreační Středisko Lenka ubytování Staré Splavy  ...
Máchův kraj je vyhledáván pro oddych již po několik desetiletí. Hluboké borové lesy jsou přístupné po mnoha turistických cestách. Centrem celé oblasti je Máchovo jezero, které má k dispozici čtyři pláže a aquapark.
http://www.rekreacni-stredisko-lenka.cs-ubytovani.info/Stare-Splavy.htm

Penzion Loktuše ubytování Turnov  ...
Penzion Loktuše se nachází v centru Českého Ráje, v jeho významné části "Podkozakovsko" asi 6 km od Turnova, na křižovatce silnic Turnov, Železný Brod a Semily na klidném místě v blízkosti lesa.
http://www.loktuse.penzion-ubytovani.eu/Turnov.htm

Hotel U Jelena ubytování Havířov  ...
Nynější jednopatrový hotel U Jelena je bývalý penzion, který prošel náročnou rekonstrukcí a rozšířením ubytovací části, který se nachází v klidném prostředí na okraji Havířova. Město Havířov leží na jižním okraji ostravsko-karvinské průmyslové oblast
http://www.hotel-u-jelena.cs-ubytovani.com/Havirov.htm

Penzion Hurikán ubytování Havlíčkův Brod  ...
Penzion Hurikán se nachází ve městě Havlíčkův Brod a nabízí celoročně ubytování o kapacitě 23 lůžek.Připravené je ubytování ve stylově vybavených jednolůžkových, dvojlůžkových a třílůžkových pokojích.
http://www.penzion-hurikan.cz-ubytovani.net/Havlickuv-Brod.htm

Penzion U Hlavičků ubytování Janov nad Nisou  ...
Rodinný pension U Hlavičků na Malém Semerinku se nachází v Jizerských horách na konci obce Janov nad Nisou- Malý Semerink (800m od skiareálu Severák – Hrabětice). Je umístěný pod lesem asi 50m od hlavní silnice směrem na Hrabětice.
http://www.penzion-u-hlavicku.cz-ubytovani.eu/Janov-nad-Nisou.htm

Hotel Bonato ubytování Náchod  ...
Luxusní hotel Bonato z kategorie *** se nachází v lázeňské zóně na okraji města Náchoda a jeho poloha i dostupnost mnoha přírodních krás a pamětihodností východních Čech
http://www.hotel-bonato.cz-ubytovani.eu/Nachod.htm

Penzion Krkonoše ubytování Mladé Buky  ...
Krkonoš, s výhledem na Černou horu a Sněžku, v moderní obci Mladé Buky s vlastním skiparkem i golfovým hřištěm s nejkrásnější vyhlídkou (na vrcholky Krkonoš) a spoustou zajímavých míst v okolí.
http://www.penzion-krkonose.i-ubytovani.info/Mlade-Buky.htm

Penzion Sedlácký dvůr ubytování Jiřice  ...
Nově zrekonstuovaný penzion Sedlácký dvůr nabízí příjemné ubytování, odpovídající náročným mezinárodním kriteriím na ubytování a nachází se v západní části kraje Vysočina, nedaleko od dálnice D1.
http://www.penzion-sedlacky-dvur.a-ubytovani.eu/Jirice.htm


Strana:   1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 

+ Přidat odkaz do katalogu
 
Desig & code by GOLEM GROUP. Copyright © 1998 - 2021 Informační server