Katalog

Infotip katalog  →  Zpravodajství  →  Informace o ubytování

Odkazy:

Hotel ACE ubytování Praha 1  ...
Levné ubytování v Praze : Hostel ACE Vám nabízí levné ubytování přímo v historickém centru Prahy. Hostel je umístěn 60 m od Náměstí Republiky v blízkosti stanice metra trasy B a Masarykova nádraží. Nedaleko je Obecní dům .
http://www.ace.ubytovani-hotel-praha.eu/Praha-1.htm

Apartmány Dům s Apartmány ubytování Sedloňov  ...
Obec SEDLOŇOV má ideální podmínky jak pro letní tak i pro zimní pro rekreaci. Malebnou lesnatou krajinu vhodnou pro pěší a cykloturistiku, v zimě svahy na lyžování. V obci se nachází tři restaurace
http://www.apartmany-dum-s-apartmany.cz-ubytovani.net/Sedlonov.htm

Penzion U Horáčků ubytování Velké Březno  ...
Pension u Horáčků Homole u Panny ubytování: Rodinný penzion u Horáčků, který je otevřen od dubna do října se nachází v obci Homole u Panny, což je horská obec, která leží ve výšce 375 m n. m. a je nepravidelného půdorysu, zmiňovaná již v roce 1407,
http://www.u-horacku.penzion-ubytovani.eu/Velke-Brezno.htm

Penzion Zámecký Dvůr ubytování Hostivice  ...
Hostivice ubytování penzion Zámecký Dvůr: Luxusní penzion Zámecký Dvůr se nachází v nově zrekonstruovaném vychodním křídle zámeckého dvora v Hostivici u Prahy. Historie dvora sahá do roku 1689, kdy byl vybudován společně s raně barokním zámečkem.
http://www.zamecky-dvur.i-pension.eu/Hostivice.htm

Penzion u Bednářů ubytování Pavlov  ...
Pavlov ubytování u Bednářů penzion: Rodinný penzion u Bednářů se nachází stejně jako malebná vinařská obec Pavlov na úpatí stejnojmenných vrchů, které jsou zapsány v seznamu biosférických rezervací Unesco. Okolí Pavlova je protkáno sítí cyklostezek
http://www.penzion-u-bednaru.cz-ubytovani.eu/Pavlov.htm

Hotel Admiral ubytování Říčany  ...
Hotel Admiral ubytování Říčany u Brna: Pohodlný hotel Admiral se nachází v příjemném prostředí nad rybníkem v Říčanech u Brna, které jsou vzádleny 20 km od Brna. Říčany se rozkládají v údolním kotli, v nadmořské výšce 349 metrů.
http://www.hotel-admiral.a-ubytovani.com/Ricany.htm

Chalupa Sport ubytování Buřany  ...
Chalupa Sport ubytování penzion Buřany: Stylová chalupa Sport se nachází na zcela klidném a slunném místě v malebném údolí františkovského potoka, nad Jabloncem nad Jizerou. Jablonec je cílem mnoha letních hostů i lyžařů.
http://www.chalupa-sport.cs-ubytovani.eu/Burany.htm

Hotel Inturprag ubytování Praha 9  ...
Ubytování v Praze : Hotel INTURPRAG je moderní, komfortně zařízený hotel, který je umístěn v klidné části Prahy 9, nedaleko sportovně-zábavního centra O2 ARENA. Hotel leží 200 m od stanice metra "Českomoravská", což Vám umožní snadnou dopravu.
http://www.inturprag.ubytovani-hotel-praha.eu/Praha-9.htm

Penzion Maštal  ...
Penzion Maštal se nachází v podloubí v horní části náměstí. Tento malý příjemný penzion s výhledem na zámek má kapacitu 10 lůžek. Pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením se sprchovým koutem, televizí + SAT, internetem a apartmán kuchyňským koutem
http://penzionmastal.satlava.cz

Levné ubytování v Praze  ...
Penzion Zahradní město nabízí levné ubytování typu hostel v Praze 10.
http://www.ubytovna-praha.info

Penzion Tadeášovy domky ubytování Hajnice  ...
Ubytování Hajnice penzion Tadeášovy domky: Penzion a restaurace Tadeášovy domky se nachází ve Východočeském kraji, nedaleko bývalého okresního města Trutnov. Svou výhodnou polohou nabízí svým návštěvníkům celoroční vyžití v blízkém okolí.
http://www.penzion-tadeasovy-domky.cs-ubytovani.eu/Hajnice.htm

Hotel Victoria ubytování Plzeň  ...
Hotel Victoria ubytování Plzeň v Borské ulici v Plzni byl vybudován v roce 1992. Jedná se o renovovaný měšťanský dům ze začátku dvacátého století, který se nachází na kraji městského centra
http://www.ubytovani-plzen.hotel-cs.com/victoria.htm

Hotel Omnia ubytování Janské Lázně  ...
Omnia hotel je luxusní čtyřhvězdičkový hotel v samém srdci Krkonošského národního parku v Janských Lázních - kousek od nově zrekonstruované lanové dráhy na Černou horu,
http://www.hotel-omnia.cs-ubytovani.com/Janske-Lazne.htm

Penzion Thallerův dům  ...
Nově zrekonstruovaný Penzion Thallerův dům, se svou osobitou atmosférou, se nachází v historickém centru města Český Krumlov
http://www.thalleruvdum.cz

Penzion Heller, Krušné hory  ...
Rodinný penzion Heller nabízí klidné prostředí a ideální podmínky pro všechny sportovce v Krušných horách. Chcete prožít pohádkovou dovolenou v poklidném prostředí typické horské vesničky? Zapomeňte na rekreační střediska plná turistů.
http://penzion-heller.hrebecna.cz

Výletníček.cz - tipy na výlety a dovolen  ...
Tipy na výlety pro rodiny i jednotlivce, nabídka možnosti ubytování a rekreace, fotogalerie s popisy a odkazy na hrady a zámky, muzea, města, památky, zoo a různá zajímavá místa vhodná k navštívení v ČR a okolí.
http://vyletnicek.cz

Hotel Vega Star ubytování pošta Jilemnice  ...
VEGA STAR HOTEL leží v srdci Krkonoš přímo ve středu lyžařského a turistického střediska Benecko (asi 150m od zastávky BUS u Obecního úřadu)
http://hotel-cz.moonface.cz/hotel-Jilemnice-Vega-Star.htm

Hotel Císař Ferdinand ubytování Loket nad Ohří  ...
Nově postavený hotel Císař Ferdinad v srdci nejromantičtějšího města Karlovarského kraje Lokte. Hotel Císař Ferdinand se nachází v bezprostřední blízkosti středověkého hradu.
http://hotel-cz.moonface.cz/hotel-Loket-nad-Ohri-Cisar-Ferdinand.htm

Hotel Javor ubytování Řeka  ...
Hotel JAVOR je umístěn v tichém, zalesněném údolí těšínských Beskyd, mezi Ropičkou a Javorovým v obci Řeka. Řeka je typickou horskou vesničkou, se zástavbou rozptýlenou do hlubokých zářezů členitého údolí, které je ze tří stran obklopeno hřebeny.
http://www.hotel-javor.cz-ubytovani.eu/Reka.htm

Hotel Sebastian ubytování Nová Ves v Horách  ...
Hotel Sebastian je útulný tříhvězdičkový hotel v severních Čechách, na samé hranici se Spolkovou republikou Německo. Nachází se v Krušných Horách v obci Nová Ves v Horách, odkud je možné vyrážet na cyklovýlety, procházky.
http://www.hotel-sebastian.a-ubytovani.eu/Nova-Ves-v-Horach.htm

Penzion U Zlatého Jelena ubytování Výsluní  ...
Penzion U Zlatého Jelena nabízí celoročně ubytování ve 4 pokojích. K dispozici je: 1 x 2 lůžkový s možností přistýlky, 2 x 4 lůžkový s možností přistýlky, 1 x 3 lůžkový s možností přistýlky. Po domluvě Vás ubytujeme i s domácími mazlíčky. Internet.
http://www.u-zlateho-jelena.penzion-ubytovani.eu/Vysluni.htm

Penzion Bohemia ubytování Tanvald  ...
Pension Bohemia horská chata AC Světlá se nachází ve východní části Jizerských hor na hranici s Krkonošemi. Leží ve stráni mezi Kořenovem, Příchovicemi a Tanvaldem v nadmořské výšce 720 metrů. Dva kilometry je vzdálená hlavní silnice E65.
http://www.penzion-bohemia.a-ubytovani.eu/Tanvald.htm

Hotel Cerná Bouda ubytování Janské Lázně  ...
Ubytování Hotel Černá Bouda Černá Hora Krkonoše : Hotel Černá Bouda, v roce 2005 zrekonstruovaný horský hotel, poskytuje služby 3* standardu
http://www.ubytovani-janske-lazne.cz-hotel.eu/Cerna-Bouda.htm

Penzion U Radnice ubytování Lomnice nad Lužnicí  ...
Penzion U Radnice se nachází v centru královského města Lomnice nad Lužnicí, 8 km od Třeboně. Panenská příroda je přímo stvořená pro relaxaci a aktivní odpočinek. Celé Třeboňsko je rájem pro cyklisty a vodáky.
http://www.penzion-u-radnice.i-ubytovani.info/Lomnice-nad-Luznici.htm

Hotel Galik ubytování Velké Karlovice  ...
Hotel Galik se nachází v Léskovém - nejkrásnějším údolí Velkých Karlovic. Díky své vynikající poloze je ideálním výchozím místem mnoha turistických, cyklistických i běžeckých tras. Hotel Galik zároveň vytváří dobré zázemí pro pořádání akcí.
http://www.hotel-galik.cs-ubytovani.net/Velke-Karlovice.htm


Strana:   1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 

+ Přidat odkaz do katalogu
 
Desig & code by GOLEM GROUP. Copyright © 1998 - 2021 Informační server