Katalog

Infotip katalog  →  Zpravodajství  →  Informace o ubytování

Odkazy:

Penzion Karolína ubytování Zbraslav  ...
Penzion Karolína najdete 6 km od dálnice D1 (Brno - Praha), sjezd z dálnice - motorest Devět křížů. V blízkosti penzionu Karolína se nachází lyžařský vlek 1 km od objektu, golfové hřiště 12 km, koupaliště s tobogánem 10 km, zámek Náměšť nad Oslavou.
http://www.penzion-karolina.cs-ubytovani.net/Zbraslav.htm

Penzion Morrison ubytování Plzeň  ...
Hotel Morrison je situován v klidné ulici, poblíž tramvajové linky č. 4, zast. Chodské náměstí. Hotel Morrison se nachází 10 min. chůze od historického centra Plzně. Jedná se o renovovaný dům v klidné ulici s typickou rodinnou atmosférou.
http://www.penzion-morrison.cz-ubytovani.eu/Plzen.htm

Hotel U Vlašského dvora ubytování Kutná Hora  ...
Ubytování v Kutné Hoře : Hotel U Vlašského dvora se nachází v historickém centru města Kutné Hory, v těsné blízkosti centrálního náměstí, v postranní uličce vedoucí z náměstí k Vlašskému dvoru,
http://www.hotel-u-vlasskeho-dvora.cs-ubytovani.net/Kutna-Hora.htm

Hotel Alley ubytování Olomouc  ...
Alley ubytování hotel Olomouc: Business Hotel Alley se nachází přímo v srdci historického centra Olomouce, v klidném prostředí městských parků. Hotel Alley poskytuje prvotřídní ubytování, restauraci a posezení v zahradním atriu.
http://www.hotel-alley.cz-ubytovani.net/Olomouc.htm

Apartmán Bílý Kříž ubytování Staré Hamry  ...
Apartmány Bílý Kříž je známé beskydské středisko, které se nachází na hlavním hřebenu Zadních Beskyd v malebném moravskoslovenském pomezí s krásným výhledem na vrcholky Beskyd i Malou Fatru nad obcí Staré Hamry - Bílá v nadmořské výšce 943m n.m.
http://www.apartman-bily-kriz.cz-ubytovani.eu/Stare-Hamry.htm

Hotel Celerin ubytování Telč  ...
Hotel Celerin*** je umístěn na náměstí Zachariáše z Hradce, s výhledem na celé náměstí.
http://www.celerin.ubytovani-hotel.eu/Telc.htm

Apartmán Panorama ubytování Jeseník  ...
Až už Vás baví lyžování, sportování, relaxace nebo jen poznávání, okolí či zábava a sportování, budete vždy v centru dění. Město Jeseník je místem, odkud to za adrenalinovými zážitky budete mít nejblíže.
http://www.apartman-panorama.cs-ubytovani.info/Jesenik.htm

Motel Rohlenka ubytování Tvarožná  ...
Motorest Rohlenka byl postaven před 15-ti lety na místě původního zájezdního hostince. Provoz motorestu je non-stop a na výběr cestujícím motoristům se nabízí řada lákavých provozů.
http://www.hotel-rohlenka.a-ubytovani.eu/Tvarozna.htm

Penzion Koruna ubytování Opava  ...
Ubytování penzion Opava Koruna: Penzion Koruna se nachází v samotném historickém centru města Opava, Pohodlný penzion Koruna nemá vlastní restauraci, přesto nabízí kvalitní gastronomické služby vyhlášené hotelové Restaurace Koruna.
http://www.koruna.i-pension.eu/Opava.htm

Hotel Na jezeře ubytování Horní Planá  ...
Horní Planá ubytování hotel Na Jezeře: Hotel Na Jezeře se nachází v malebném koutu Jižních Čech v rekreační oblasti u Lipenské přehrady. Okouzlující výhled na Lipenskou přehradu a přímý vstup z udržované pláže do vody láká hosty k vodním radovánkám
http://www.hotel-na-jezere.cs-ubytovani.eu/Horni-Plana.htm

Hotel U Lišáka ubytování Nová Pec  ...
Ubytování Nová Pec hotel U Lišáka: Nově zrekonstruovaný hotel U Lišáka je dům bývalé lesní správy a jeho první zmínky pocházejí z roku 1520 ve spojení se jménem Marie Bernhard. Hotel se nachází v prostředí Národního parku Šumava - Bavorský les.
http://www.u-lisaka.ubytovani-hotel.eu/Nova-Pec.htm

Penzion Chládek ubytování Kněževes  ...
Ubytování Kněževes penzion Chládek: Pension Chládek se nachází v klidné lokalitě české vesničky Kněževes nedaleko mezinárodního letiště Praha Ruzyně. Z pensionu se nabízí krásný výhled na vodní hladinu rybníka se vzrostlou vegetací.
http://www.chladek.v-hotel.net/Knezeves.htm

Penzion Bowling Trnová ubytování Trnová  ...
Penzion ubytování Bowling Trnová: Bowling Trnová je sportovně relaxační centrum, které bylo vybudováno majiteli velkostatku Trnová na místě bývalých hospodářských budov, v centru obce Trnová. Obec Trnová leží v nadmořské výšce 340 m n. m.
http://www.penzion-bowling-trnova.cz-ubytovani.eu/Trnova.htm

Ubytování Česká Skalice  ...
Areál Pauli Vám nabízí ubytování v České Skalici, v krásném prostředí, kde naleznete spoustu možností, jak trávit svůj čas. V blízkosti se nachází nádrž Rozkoš, kde se můžete věnovat jak relaxaci, tak sportovním aktivitám.
http://www.arealpauli.com

Hotel Seminární hotel akademie Naháč ubytování Chocerady  ...
Seminární hotel Akademie Naháč ubytování Chocerady: Hotel Akademie Naháč se nachází v překrásném prostředí Posázaví, které je pro svoji polohu dostupné ze všech částí České republiky.
http://www.hotel-seminarni-hotel-akademie-nahac.i-ubytovani.info/Chocerady.htm

Hotel Zámecký hotel Metternich ubytování Lázně Kynžvart  ...
Ubytování Lázně Kynžvart Zámecký hotel Metternich: Zámecký hotel a restaurant Metternich se nachází nedaleko Mariánských Lázní v lázeňském městečku Kynžvart. Hotel Metternich leží hned vedle zámku Kynžvart.
http://www.hotel-zamecky-hotel-metternich.cz-ubytovani.eu/Lazne-Kynzvart.htm

Apartmány Barbara ubytování Mariánské Lázně  ...
Apartmány hotel Barbara ubytování Mariánské Lázně: Apartmány Barbara se nachází ve velmi krásné a klidné vilové části Mariánských Lázní v těsné blízkosti parků a areálu kolonády Ferdinandova pramene. Pouhých 15 minut chůze od lázeňského centra.
http://www.apartmany-barbara.cz-ubytovani.net/Marianske-Lazne.htm

Penzion Pístina ubytování Stráž nad Nežárkou  ...
Selský statek Pístina ubytování : Penzion Pístina se nachází v malebné krajině jižních Čech, v CHKO Třeboňsko, která je uznanou biosférickou rezervací UNESCO. Ubytování je vhodné pro jednotlivce i celé rodiny, ale i pro klimatické a ozdravné pobyty.
http://www.penzion-pistina.cz-ubytovani.eu/Straz-nad-Nezarkou.htm

Hotel Ramada Grand Symphony ubytování Praha 1  ...
Hotel Ramada Grand Symphony je součástí mezinárodního hotelového řetězce Ramada International. Hotel Ramada Grand Hotel Symphony Praha je moderní 4-hvězdičkový bezbariérový hotel a lehce dostupný městkou hromadnou dopravou.
http://www.ramada-grand-symphony.ubytovani-hotel-praha.eu/Praha-1.htm

Chalupa Petr Neugebauer ubytování Bělá pod Pradědem  ...
Nově zrekonstruovaná horská chaloupka Bělá pod Pradědem nabízí ubytování přímo v centru Jeseníků. Chaloupka se nachází poblíž křižovatky Jeseník - Šumperk - Karlova Studánka. V dosahu 100m obchod, restaurace, pošta a autobusová zastávka.
http://www.chalupa-petr-neugebauer.cs-ubytovani.info/Bela-pod-Pradedem.htm

Penzion Famila ubytování Lipno nad Vltavou  ...
Areál penzion Famila je umístněn na pokraji obce Lipno nad Vltavou 300 metrů od lipenského jezera. Lipenská přehrada nabízí širokou škálu rekreačních a sportovních aktivit převážně koupání, vodní sporty, rybaření.
http://www.penzion-famila.cs-ubytovani.eu/Lipno-nad-Vltavou.htm

Penzion Česká hospoda ubytování Jablonné v Podještědí  ...
Penzion Česká hospoda - certifikovaný penzion ***, se nachází v obci Heřmanice v Podještědí, 4 km od Jablonného v Podještědí, na úpatí Lužických hor. Obec je na poloviční cestě mezi Libercem a Českou Lípou v těsné blízkosti německých hranic
http://www.ceska-hospoda.i-pension.eu/Jablonne-v-Podjestedi.htm

Chalupa Sluníčko ubytování Čenkovice  ...
Apartmánové ubytování na horách v nově vybudované chalupě Sluníčko ve známém lyžařském středisku Skiareál Buková hora v malebné horské obci Čenkovice v Orlických horách. Útulné, komfortně zařízené horské apartmány Vám poskytnou příjemné zázemí.
http://www.chalupa-slunicko.a-ubytovani.com/Cenkovice.htm

Penzion Sportlife ubytování Rumburk  ...
Sportlife Centrum se nachází v nádherném prostředí Českého Švýcarska, v obci Rumburk. Svou polohou a šíří služeb je jedinečným hotelovým zařízením v dané lokalitě. Jedná se o velký areál, ideální místo pro rodinnou dovolenou, klidný pobyt.
http://www.sportlife.penzion-ubytovani.eu/Rumburk.htm

Dotační program zelená úsporám  ...
Zelenausporam.name Váš průvodce dotačním programem. Ministerstvo životního prostředí chce poskytnout dotace 10 miliard korun na ekologické topení a zateplování domů. Dotace se vztahují na úpravy domů, jenž byly dokončeny po 1.4.2009.
http://www.zelenausporam.name


Strana:   1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 

+ Přidat odkaz do katalogu
 
Desig & code by GOLEM GROUP. Copyright © 1998 - 2021 Informační server