Katalog

Infotip katalog  →  Zpravodajství  →  Informace o ubytování

Odkazy:

Penzion Jižní Dvůr Pištín ubytování Pištín  ...
Ubytování jižní Čechy Pištín : Rodinný penzion a restaurace Jižní Dvůr Vás zve k příjemnému posezení u výtečné domácí kuchyně a dobrého piva. Penzion se nachází v obci Pištín, hned u hlavní silnice mezi Českými Budějovicemi a Pískem.
http://www.pension-jizni-dvur.a-ubytovani.com/Pistin.htm

Penzion Eva ubytování Hutisko - Solanec  ...
Ubytování penzion Eva Hutisko - Solanec: Příjemný penzion Eva se nachází v klidném prostředí poblíž lesíka, a svým umístěním je vhodný pro strávení klidné dovolené v krásném prostředí s možností houbaření, cyklo i pěší turistiky i zimních radovánek.
http://www.pension-eva.cz-ubytovani.net/Solanec-Hutisko.htm

Penzion Saraya Wellness ubytování Teplice  ...
Penzion Saraya Wellness se nachází ve známém lázeňském městě Teplice, nedaleko centra města (cca.5 min. chůze). Penzion Saraya Wellness vznikla jako relaxační centrum sloužící široké veřejnosti.
http://www.pension-saraya-wellness.i-ubytovani.info/Teplice.htm

Hotel Anděl ubytování Praha 5  ...
Ubytování Anděl hotel Praha: Luxusní a komfortní hotel Anděl se nachází v centru Prahy, v místech, kde se jedinečným způsobem snoubí historie s moderní architekturou. Nedaleko hotelu Anděl se nachází vila Bertramka, tradiční pivovar Staropramen.
http://www.hotel-andel.ubytovani-hotel-praha.eu/Praha-5.htm

Garni hotel Na Havlíčku ubytování Kutná Hora  ...
Ubytování v Kutné Hoře : Garni hotel Na Havlíčku se nachází v historickém centru města Kutné Hory, v těsné blízkosti centrálního náměstí, v postranní uličce vedoucí z náměstí k Vlašskému dvoru, dříve královské mincovně.
http://www.hotel-na-havlicku.a-ubytovani.com/Kutna-Hora.htm

Hotel Liberecká bouda ubytování Dolní Dvůr  ...
Liberecká Bouda ubytování hotel Dolní Dvůr: Liberecká bouda je stylově nově zařízený horský penzion v srdci Krkonoš. Bouda je situována v obci Dolní Dvůr u horních stanic lyžařských vleků Ski areálu Luisino údolí s výhledem na Černou horu.
http://www.hotel-liberecka-bouda.cz-ubytovani.eu/Dolni-Dvur.htm

Hotel Dakol ubytování Petrovice u Karviné  ...
Hotel ubytování Dakol Petrovice u Karviné: Hotel Dakol, se nachází v klidném, krásném prostředí Petrovic u Karviné, cca 5 minut jízdy z centra Karviné. Hotel Dakol poskytuje ubytování ve dvoulůžkových pokojích v kategorii Standard a Komfort.
http://www.hotel-dakon.cz-ubytovani.eu/Petrovice.htm

Hotel Arnica ubytování Háj  ...
Ubytování Krušné hory Háj pod Klínovcem : Horský hotel Arnica se nachází na úpatí nejvyšší hory Krušných hor Klínovci (1244 m n. m.), v malebné vesničce Háj pod Klínovcem (u Loučné). V hotelu je k dispozici restaurace s krbem, stolní tenis.
http://www.hotel-arnica.v-hotel.net/Haj-Pod-Klinovcem.htm

Park hotel Parkhotel Tachov ubytování Tachov  ...
Parkhotel Tachov byl rekonstruován v roce 1999 a nachází se v centru města Tachov. Parkhotel Tachov byl vystavěn přímo v krásném zeleném parku. Areál nabízí různorodé sportovní aktivity. Parkhotel Tachov je vhodný pro rodinnou dovolenou.
http://www.hotel-park.a-ubytovani.eu/Tachov.htm

Hotel Švamberský dům  ...
V samém srdci města Český Krumlov, které je již od roku 1992 zapsáno na seznamu UNESCO, se nachází hotel-restaurant Švamberský dům. Švamberský dům se pyšní překrásnými pozdně gotickými freskami z 15. století.
http://www.svamberskydum.cz

Penzion Lucinka ubytování Svoboda nad Úpou  ...
Pension Lucinka se nachází na kopci 550 m nad mořem v okrajové části obce s krásným výhledem na Svobodu nad Úpou - vstupní brána do Krkonoš. Jedná se o samostatný objekt s oplocenou zahradou.
http://www.lucinka.i-pension.eu/Svoboda-nad-Upou.htm

Hotel Šiškův mlýn  ...
Šiškův mlýn se nachází na Českomoravském pomezí u obce Vanov nedaleko Telče v nadmořské výšce 520m pod jedním z nejvyšších vrcholů Českomoravské vysočiny - Javořicí. Je součástí nádherné krajiny s lesy, loukami a rybníky. V blízkém okolí mlýna je ř
http://www.siskuvmlyn.cz

Apartmány Třináctka ubytování Teplice  ...
Penzion Apartmány třináctka se nachází v lázeňském městě Teplice. V bezprostřední blízkosti penzionu naleznou hosté řadu významných kulturních a historických památek, obchodů, restaurací a dalších atraktivit. Příjemné posezení a pohoštění.
http://www.pension-trinactka.a-ubytovani.com/Teplice.htm

Makarská riviéra  ...
Informace a zajímavosti o Makarské riviéře – nejkrásnější části Chorvatska. Na webu naleznete od kuchyně, kultury, historie, přírody až po praktické informace jako jsou tipy na ubytování, výlety, atrakce nebo počasí.
http://makarska.ikn.cz

Hotel Zámek Hrubá Skála ubytování Turnov  ...
Ubytování Hrubá Skála Turnov : Hotel Zámek Hrubá Skála je romantický zámek ze 14. století stojící na mohutných pískovcových skaliscích uprostřed lokality Český ráj. K ubytování zde slouží 57 pokojů ve dvou kategoriích - s vlastním a společným sociáln
http://www.hotel-zamek-hruba-skala.cz-ubytovani.eu/Turnov.htm

Hotel Zlatý Lev ubytování Žatec  ...
Hotel Zlatý Lev se nachází 150m od náměstí. V okolí je spousta obchodů, kaváren, cukráren, koupaliště, sjezdovky a za městem krásná příroda. Náměstí je udržováno podle výstavby z 18.století. V současné době je hotel po rekonstrukci.
http://www.hotel-zlaty-lev.cs-ubytovani.eu/Zatec.htm

Hotel Arigone ubytování Olomouc  ...
Hotel Arigone ubytování Olomouc: Tříposchoďový luxusní hotel Arigone se nachází v Olomouci a jeho součástí je také restaurace. V hotelové části je k obdivu spojení renovovaných a nově vybudovaných stavebních prvků.
http://www.hotel-arigone.a-ubytovani.com/Olomouc.htm

Apartmány Maxi ubytování Strážné  ...
Ubytování Apartmány Maxi Strážné: Apartmány Maxi se nachází v centru horské vesničky Strážné v Krkonoších ( 800 m.n.m.) a nabízí příjemné ubytování ve 2 až 6 lůžkových apartmánech. Turistické město Vrchlabí leží jen 4 km od Strážného.
http://www.apartmany-maxi.a-ubytovani.eu/Strazne.htm

Penzion Pension 15 ubytování Praha 3  ...
Rodinný Hostel Pension 15 je situován téměř v centru, v klidné části Prahy 3. V těsné blízkosti je zastávka tramvají číslo 5, 9 a 26. Pouze jedna zastávka Vás dělí od Hlavního nádraží, kde je rovněž stanice metra.
http://www.pension-15.ubytovani-hotel-praha.eu/Praha-3.htm

Hotel Lipno ubytování Lipno nad Vltavou  ...
Hotel Lipno se nachází ve známé oblasti Lipenské přehrady přímo v obci Lipno nad Vltavou. Hosté zde naleznou kvalitní ubytování ve *** hvězdičkovém hotelu Lipno, doplněný širokou škálou rekreačních a sportovních aktivit v blízkosti hotelu
http://www.lipno.ubytovani-hotel.eu/Lipno-nad-Vltavou.htm

Penzion Adamita ubytování Veselí nad Lužnicí  ...
Penzion Adamita jedná se o venkovskou stylovou usedlost, která se nachází několik metrů od řeky Nežárky a dá se říci, že leží v srdci oblasti rybníků, lesů, historických staveb a měst jako je Třeboň, Jindřichův Hradec.
http://www.adamita.penzion-ubytovani.eu/Veseli-nad-Luznici.htm

Penzion U Barbory ubytování Kutná Hora  ...
Ubytování v Kutné Hoře restaurace a penzion U Barbory : Penzion U barbory nabízí ubytování v 9 dvoulůžkových pokojích a jednom dvoulůžkovém apartmánu se 2 přistýlkami
http://www.penzion-u-barbory.a-ubytovani.eu/Kutna-Hora.htm

Hotel Riviera ubytování Nová Role  ...
Ubytování u Karlových Varů Nová Role Děpoltovice : Krušnohorský Hotel Riviera leží v tichém a příjemném prostředí na břehu jezera, pouhých 7 km od centra světoznámých lázní Karlových Varů
http://www.hotel-riviera.cz-ubytovani.eu/Nova-Role.htm

Penzion Kopeček ubytování Rájec-Jestřebí  ...
Penzion ubytování Rájec-Jestřebí Kopeček: Penzion Kopeček se nachází pod zámeckým parkem v klidném městečku Rájec-Jestřebí, které je součástí chráněné krajinné oblasti Moravský Kras. Kopeček je původně panský hostinec založený roku 1869.
http://www.penzion-kopecek.cs-ubytovani.eu/Rajec-Jestrebi.htm

Penzion U Raztoky ubytování Rusava  ...
Zrekonstruovaný Penzion U Raztoky leží v klidné části obce ze všech stran obklopen lesy v obci Rusava. Typycké rázovité valašské obci, obklopené masívy Hostýnských hor!
http://www.penzion-u-raztoky.cs-ubytovani.com/Rusava.htm


Strana:   1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 

+ Přidat odkaz do katalogu
 
Desig & code by GOLEM GROUP. Copyright © 1998 - 2021 Informační server