Katalog

Infotip katalog  →  Zpravodajství  →  Informace o ubytování

Odkazy:

Univerzita Karlova v Praze  ...
Ústav jazykové a odborné přípravy - Studijní středisko
http://www.ujop.cuni.cz

Magický Londýn  ...
Jak se do Londýna dostat co nejlevněji a jak ušetřit i přímo v Londýně, protože město i okolí je velice zajímvé místo pro dovolenou anebo eurovíkend.
http://londyn.magicka-evropa.cz

Katalog ubytování - Jizerské hory.  ...
Katalog ubytování zaměřený na Jizerské hory. Informace a přímé kontakty na hotely, penziony, chaty chalupy a apartmány. Last minute a zajímavé odkazy z oblasti Jizerských hor. Možnost zadání poptávky o ubytování v Jizerských horách.
http://www.ubytovanivjizerkach.cz

Česká republika online - ručně aktualizo  ...
Česká republika online - ručně aktualizovaná databáze firem, s možností filtrace dle regionů a oborů. Odkaz do této databáze může vložit jakákoliv fyzická, nebo právnická osoba s identifikátorem pro podnikání.
http://www.ceska-republika-online.cz

Skiservis Udatný  ...
Firma Skiservis Udatný provozuje 8 lyžařských vleků určených především rodinám s dětmi,nebo začínajícím lyžařům.V nabídce nechybí ani služby půjčovny lyžařských potřeb a kvalitního servisu,restaurace a ubytování. Zemědělství a zastoupení f.Tatrapoma.
http://www.udatny.info

Bulharsko-Primorsko.cz  ...
Kompletní, objektivní a nezávislý zdroj informací o Bulharsku. Informace o nejoblíbenějším letním letovisku Primorsku a o více než 20 největších destinací Bulharska. Foto galerie, videa, diskusní fórum, recenze hotelů a mnohem víc na webu.
http://bulharsko-primorsko.cz

Hotel City Piešťany  ...
Hotel City sa nachádza v centre kúpeľného mesta Piešťany, priamo na pešej zóne, v blízkosti mestkého parku a Kúpeľného ostrova. Od nás je v Piešťanoch všade iba "na skok".
http://www.hotelcity.sk

City Hotel Trnava  ...
hotel city, city hotel, trnava, city hotel trnava, hotel city trnava, hotel trnava, ubytovanie trnava, apartmány, apartmány trnava, centrum trnava, apartmánový hotel.
http://www.cityhotel.sk

Naše Česko  ...
Katalog firem a e-shopů - možnost zadání poptávky po službách nebo zboží.
http://nasecesko.cz

BohemiaBooking.com  ...
Vyhledávání a rezervace ubytování - hotely a penziony v Praze, Brně, Karlových Varech, Českém Krumlově a dalších městech.
http://bohemiabooking.com

Grand Hotel Praha  ...
Luxusní 4* hotel na Staroměstském náměstí nabízí úžasnou atmosféru a exkluzivní polohu přímo naproti Orloji.
http://www.grandhotelpraha.cz

Hotel v nebi  ...
Jizerské hory v okolí říčky Kamenice a městečka Josefův Důl lákají k pěším túrám, jízdám na kole či zimnímu lyžování. Navštivte Jizerské hory a jejich atraktivní místa, projděte se zdejší krásnou přírodou.
http://www.hotelvnebi.cz/

Chata Svoboda na Ostravici  ...
Chata Svoboda nabízí ubytování pro rekreační pobyty, dětské skupinové pobyty, ale i pro seniory se slevou v malebné obci Ostravice v Beskydech. Chata poskytuje ubytování pro 64 osob ve 21 pokojích se sprchou a WC s krásným výhledem do údolí Ostravice
http://www.chatasvoboda.cz

Online rezervácia lacných leteniek  ...
Najlacnejšie letenky, akčné ponuky leteniek do celého sveta. Prečítajte si o najnovších ponukách a rezervujte online.
http://www.naseletenky.sk

Ubytování na horách  ...
Databáze ubytovacích zařízení v celé ČR - Nabídka chat, penzionů, ubytovacích zařízení, turistických cílů
http://www.ubytovaninahorach.com

Hotel Hubertus ubytování Lázně Kynžvart  ...
Hotel je umístěn v klidové zóně u sportovního hřiště. Možnost venkovního posezení. Nabízíme levné ubytování v nově zrekonstruovaných a vkusně zařízených apartmánech.
http://www.hotel-hubertus.cz-ubytovani.com/Lazne-Kynzvart.htm

Penzion Doubické chalupy ubytování Doubice  ...
7 čtyřlůžkových apartmánů má dvě oddělené ložnice, kde najdou klid a zázemí rodiče s dětmi. Součástí obývacího pokoje (s možností sledování satelitního TV) je i moderně, kompletně vybavená kuchyňka s jídelním koutem. Společenská místnost
http://www.doubicke-chalupy.i-pension.eu/Doubice.htm

Hotel Zámeček ubytování Vysoká Lípa  ...
dvoulůžkové až čtyřlůžkové pokoje. Pokoje zařízené se sprchou a WC. Pro ubytované hosty je k dispozici klubovna s televizí, restaurace, terasa s občerstvením, venkovní dětský koutek, půjčovna kol, hřiště na odbíjenou a nohejbal. Parkoviště zdarma
http://www.hotel-zamecek.a-ubytovani.eu/Vysoka-Lipa.htm

Hotel Dejmalík  ...
Na úpatí Českého středohoří, ve městě královského původu, se nachází klenot mezi hotely - Hotel Dejmalík. Okolí hotelu je velice atrativní pro pěší i autovýlety.
http://dejmalik.hotel.cz

Penzion Braun  ...
Penzion Braun se nachází na území národního parku "Českého Švýcarska" a poskytuje ideální podmínky ke strávení rodinné dovolené v malebné přírodě.
http://braun.hotel.cz

Hotel Ron  ...
Hotel RON se nachází ve středu města Mikulášovice, ležícím v nejsevernějším cípu České republiky na samé hranici s Německem.
http://hotel-ron.hotel.cz

Pension RADVANICE  ...
Návštěvníci východních Čech naleznou náš pension RADVANICE v klidové zóně na kraji stejnojmenné obce v překrásném prostředí Jestřebích hor.
http://radvanice.hotel.cz

Penzion Nela 360 ubytování Hořejší Vrchlabí  ...
Chcete být v jednom z nejkrásnějších míst České republiky? Přejete si chvilku klidu a být sami nebo s přáteli v penzionu na horách? Penzion Nela je zasazený do překrásné scenérie okolních hor v obci Herlíkovice. Místo, kde zažijete spousty krásných c
http://www.nela.i-pension.eu/Horejsi-Vrchlabi.htm

Hotel Tyl ubytování Praha 2-Vinohrady  ...
Hotel Tyl je pro svoji centrální polohu vynikajícím výchozím bodem k výletům nejen po historických památek a kultury v Praze.Ubytování v samém centru Prahy, jen několik kroků od hlavních turistických zajímavostí města.
http://www.hotel-tyl.ubytovani-hotel-praha.eu/Praha.htm

Apartmány Třináctka Teplice  ...
Náš penzion poskytuje své služby hostům ve dvoupokojových apartmánech, jejichž součástí je vlastní koupelna, WC a plně vybavená kuchyně i k dlouhodobému pobytu.
http://trinactka-teplice.hotel.cz


Strana:   1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 

+ Přidat odkaz do katalogu
 
Desig & code by GOLEM GROUP. Copyright © 1998 - 2021 Informační server