Katalog

Infotip katalog  →  Firmy  →  Zdravotnické služby

Odkazy:

obchod.mte.cz - vše pro lidi s cukrovkou  ...
Internetový obchod s potřebami nejen pro lidi, které trápí cukrovka. Prodáváme tlakoměry, testovací proužky pro glukometry a další sortiment.
http://obchod.mte.cz

Osobní dozimetry  ...
Služba osobní dozimetrie zabezpečuje komplexní monitorování pracovišť se zdroji ionizujícího záření.
http://www.dozimetrie.cz

Masáže - Hradec Králové, Pardubice, Chrudim  ...
Chceme být Váš člověk pro odpočinek a regeneraci. Dopřejte si příjemnou masáž, nechejte se hýčkat.
http://www.vasclovek.cz

AVON Centrum – registrace Avon Lady  ...
AVON Centrum je registrační a informační centrum pro Avon Lady. Nabízíme možnost stát se Avon Lady. Na našich stránkách naleznete vždy aktuální on-line Avon katalog, užitečné informace pro nové i stávající Avon Ladies a další informace o kosmetice Av
http://www.avon-centrum.cz

Elektronická cigareta  ...
Elektronické cigarety a příslušenství nejvyšší kvality za nejlepší ceny.
http://www.elektro-cigareta.cz

Masáže Zlín  ...
Masáže u Vás doma nebo v naší masérně. Máte možnost si odpočinout a nebo odstranit bolesti. Jedná se o masáže sportovní a relaxační. Dále Dornovu metodu, Bresserovu masáž, těhotenskou masáž a reflexní masáž. Příjemné prostředí v centru města.
http://www.masaze-zlin.eu

Hubneme zdravě a trvale  ...
Zabýváme se řešením problémů s nadváhou. Nabízíme poradenství k hubnutí zdarma. U nás začne Vaše poslední dieta. Klíčem ke zdravému hubnutí je výživa.
http://www.hubneme-trvale.cz

Léčebné lázně Bohdaneč a.s.  ...
Lázně Bohdaneč jsou vyhledávaným místem k léčbě pohybového aparátu, artrózy, bechtěrevovy nemoci. Také k zajištění prevence, relaxaci a odpočinku. Naše nabídka je velmi pestrá. Pro každého jsme přichystali léčebné a relaxační programy na míru.
http://llb.cz

MePro Trading - distributor značky EURON  ...
Distribuce pomůcek a doplňkového sortimentu Euron pro všechny druhy inkontinence (vložky, vložné pleny, plenkové kalhotky, absorpční podložky), poskytneme vzorky zdarma. Doplňkově nabízíme sortiment dětské a dámské hygieny značky Helen Harper.
http://www.mepro.cz

Blog o USMLE kurzech  ...
USMLE zkoušky slouží jako licence pro medicínskou praxi v USA. Jde o pochopení základních a klinických věd. Naše kurzy Vám k tomu dopomohou.
http://usmle-courses.webnode.cz

Mame-matrace.cz  ...
Sháníte matrace do postele nebo postýlky? Měla by to být klasická nebo zdravotní matrace? Máte představu o vlastnostech, výrobci a dalších důležitých parametrech? Slyšeli jste již o matracích Dormeo? Rádi vám poradíme a nabídneme nejvhodnější řešení
http://www.mame-matrace.cz

Plastická chirurgie,laserová dermatologi  ...
Nabízíme celé spektrum plasticko chirurgických, laserových a dermatologických výkonů.Naleznete zde nejmodernější laserové a přístrojové vybavení a vynikající lékaře z oboru plastické chirurgie, urologie a laserové dermatologie.
http://www.laserplastic.cz

Psychologická poradna Rovena  ...
Poskytování služeb psychologické poradny. Nabídka psychoterapie a podpory při řešení osobních problémů v obtížných životních situacích. Manželská a rodinná poradna, poradenství ve výchově dětí a mládeže a další služby. Psychologická poradna online.
http://www.rovena.info

Lázně Karlovy Vary  ...
Vše o lázních Karlovy Vary. Možnosti ubytování, pobyty, informace, historie. Široká nabídka pobytů za skvělé ceny, online rezervace.
http://lazne.karlovy-vary.biz

Domaci-sauna.cz – vše o domácích saunách  ...
Vše o domácím saunováním. Kompletní informace o domácích saunách a způsobech sounování se spoustou praktických rad. Už nemusíte hledat jinde, neboť zde najdete vše potřebné.
http://domaci-sauna.cz

Masážní centrum David Martínek  ...
Masážní salon David Martínek představuje harmonii, místo kde se uvolníte, načerpáte novou energii a kam se zajisté budete rádi vracet. Klidná lokalita na Praze 3, moderně vybavené prostory s důrazem na Vaše soukromí a samozřejmě špičkový personál s d
http://www.masazni-centrum.cz

čínská medicína  ...
Čínská medicína je nejznámějším léčebným systémem, stojícím paralelně k soudobým biomedicínským postupům.
http://www.tcmbohemia.cz

Leading Clinical Research a.s.  ...
poskytování služeb v oblasti klinického hodnocení léčiv
http://www.clinical-research.cz

Oční optika IVA  ...
Výběr ze širokého sortimentu obrub včetně možnosti vyzkoušení bifokálních a multifokálních skel. Dále Vám rádi nabídneme vyšetření zraku, kontaktní čočky, opravy brýlí, prodej doplňkového sortimentu a poskytneme odborné rady.
http://www.optika-iva.cz

Lipoxal — účinný přípravek na hubnutí  ...
Lipoxal Extreme a Lipoxal Direct vám zpříjemní hubnutí, urychlí ho a udělají ho snazším. S Lipoxalem bude hubnutí zábava!
http://www.lipoxal.biz

Masáže Alena Kliková  ...
Poskytujeme kvalitní masáže v centru Prahy za vynikající ceny. Masážní salon se specializuje na relaxační a povzbuzující masáže a kosmetické služby. Prodáváme poukazy na masáže vhodné jako dárky pro ženy i muže.
http://masaze-klikova.cz

Hubněte zdravě  ...
Internetový obchod pro zdraví a krásu s doplňky stravy pomáhajícími při prevenci a řešení zdravotních problémů. Poskytujeme poradenství během užívání produktů.
http://www.prirodni-zdravi.cz

Poradenství-rozvoj osobnosti Brno.  ...
Poradenství a koučování oblasti rozvoje osobnosti zaměřené na sebepoznání, kreativitu a vnitřní pohodu. Pomohu Vám pochopit skutečné příčiny všech problémů, zbavit se stresu, strachu, depresí, obav a pochybností.
http://www.synergiezivota.cz

NeoVize Oční klinika Brno  ...
Laserové operace očí (krátkozrakost, dalekozrakost, astigmatismus) s doživotní zárukou. Femtosekundový laser VisuMax. Operace šedého zákalu bez doplatků - žluté čočky Acrysof zdarma. Operace sítnice, keratokonu a šilhání. Prodlužování řas kapkami.
http://www.neovize.cz

Elektrické skútry pro tělesně postižené a seniory  ...
Prodej a servis elektrických skútrů a vozíků pro handicapované. Poradenská činnost, výběr vhodných typů skútrů dle potřeb a postižení klienta.
http://www.skutry-pro-postizene.com


Strana:   1 - 2 - 3 

+ Přidat odkaz do katalogu
 
Desig & code by GOLEM GROUP. Copyright © 1998 - 2021 Informační server