Katalog

Infotip katalog  →  Firmy  →  Úklid a čištění

Odkazy:

Ruční mytí aut v Brně | Brno - Lesná | Čištění vozů  ...
Poctivé mytí, čištění a renovace vozů. Ruční mytí karoserie aut, sušení, dlouhodobá renovace a ochranu laku voskem, čištení motoru, mytí litých kol, mytí pneumatik, čištění interieru auta pěnou, tepováním, ošetření plastů.Leštění a obnova laku vozu
http://rucnimytiaut.smetko.cz

studny VITMAR  ...
Provádíme rekonstrukce,čištění,dezinfekce,prohlubování stávajících studní.
http://www.studny-kopane.wz.cz

vyklízecí práce Brno  ...
vyklízení nejen v Brně a Brno-venkov. Bez příplatků za víkend a svátek. Každý den tel 605 213 612, 777 195 591 www.soukop.cz
http://www.soukop.cz

Malování bytu, malby pokojů  ...
Malování bytu, malby pokojů - Činnost firmy je zaměřena na malování prázdných bytů na klíč. Malování bytů provádíme od přípravných prací až po finální úklid - Mytí oken, čištění koberců.
http://www.malovanibytu.com

Rekonstrukce bytového jádra, rekonstrukc  ...
Rekonstrukce bytového jádra - Rekonstrukce bytů, rekonstrukce koupelen kompletní rekonstrukce bytového jádra od vyřízení povolení, zajištění instalačních prací, dodání potřebného materiálu až po předání díla.
http://www.rekonstrukcebytovehojadra.cz

Malíři malování pokojů  ...
Malíři malování pokojů - Profi Katalog malířských firem : Stránky pro malířské firmy, zákazníky a služby s tím související i navazující - Barvy a laky, potřeby a vybavení pro malířské firmy.
http://www.malir.info

Čištění interiéru vozidel  ...
Tepování, oživení kůže (pokud je), luxování, číštění plastů, oživení plastů, mytí oken a vnitřních hran - včetně zavazadlového prostoru.
http://rucnimytivozu.webnode.cz

Hodinový manžel  ...
Nabízíme služby hodinový manžel -běžné údržby bytů, domů i kanceláří. Provádím veškeré drobné opravy, , instalatérské práce, montáže i demontáže zařízení a nábytku, zednické, i sádrokartonové příčky, řezání motorovou pilou,atd. Více:www.hodinovyman
http://www.hodinovymanzel-uh.eu/start.html

Úklid, vyklízení a drobné řemeslné práce  ...
Provádíme úklid bytů i kanceláří, odvoz odpadu, vyklízení pozůstalostí, půd a sklepů. Zajišťujeme drobné řemeslné práce jako je malování, drobné stavební úpravy a další.
http://www.uklid-vyklizeni.cz

AZclean s.r.o. - úklidová firma  ...
Společnost AZclean s.r.o. zajišťuje úklidové služby jako je úklid komerčních objektů, čištění koberců, podlah, mytí oken, čištění vozidel i údržbu venkovních ploch. Zajišťujeme také správu budov a bezpečnostní služby i dodávku hygienických materiálů.
http://www.azclean.cz

Hodinový manžel Praha  ...
http://www.hodinovy-manzel-praha.com
http://www.hodinovy-manzel-praha.com


Strana:   1 - 2 

+ Přidat odkaz do katalogu
 
Desig & code by GOLEM GROUP. Copyright © 1998 - 2021 Informační server