Katalog

Infotip katalog  →  Zábava  →  Restaurace

Odkazy:

Restaurace/bar PUXpub - pux, s.r.o.  ...
Nová restaurace, hospůdka a bar v centru Brna: posezení, večírky, firemní akce, vítečná kuchyně - PUXpub je ta pravá restaurace v Brně pro Vás. Jestli potřebujete posedět s kamarády, uspořádat maturitní večírek nebo zařídit formálnější firemní akci,
http://www.puxpub.cz

Party-Point  ...
Puby, cluby, restaurace - přidejte zdarma svůj podnik do naší celorepublikové databáze. Vyhledávání podle regionu, typu podniku, podle druhu točeného piva, podle kuchyně apod.
http://www.party-point.cz/podnik/podle-typu

Ubytování Šumava Penzion V Lukách Šumava  ...
Rodinný penzion s restaurací na okraji lesa a řeky Otavy. Nabízíme ubytování v pokojích s vlastním sociálním zařízením a TV. Letní terasa, parkoviště, WiFi internet. V našem penzionu je Vám k dispozici 26 lůžek (možnost přistýlek).
http://www.penzionvlukach.cz/cs

Restaurace Union - svatby, rauty, oslavy  ...
Restaurace Union je ideální pro oslavy, svatební hostiny, firemní jednání či firemní oslavu. Klimatizováno, možnost ubytování v hotelu, tradiční česká i mezinárodní kuchyně, rauty, slavnostní tabule, catering, nekuřácká část, WIFI zdarma.
http://www.restauraceunion.cz

Restaurace na Rezervujte.cz  ...
Pravidelně aktualizovaný katalog restaurací i s jídelními lístky ke stažení. Stovky restaurací z celé České republiky s kompletním popisem.
http://restaurace.rezervujte.cz

Fanouškovský web pořadu Ano, šéfe!  ...
Aktuální články a informace o pořadu Ano, šéfe, včetně videozáznamů všech dosud odvysílaných dílů.
http://www.anosefe.name

Ubytování Krkonoše – hotel Corso  ...
Ubytování Krkonoše – hotel Corso středisko Pec pod Sněžkou, možnost ubytování, restaurace, turistika a lyžařský vlek.
http://www.hotelcorso.cz

Wellness hotel Rezidence Nové Hrady  ...
Historický wellness hotel Rezidence v Nových Hradech nabízí ubytování ve stylově zařízených pokojích, které své doby obývali členové šlechtického rodu Buquoyů. Historické bohatství uprostřed panenské přírody Novohradských hor v blízkosti Terezina údo
http://www.rezidencenh.cz

Motorest PENZION u Benziny - Znojmo - Jižní Morava  ...
Motorest penzion u benziny ve Znojmě nabízí ubytování v 11 pokojích s vl.soc.zařízením, TV se satelitem. Free WIFI. Od července roku 2003 zprovozněna nástavba motorestu, kterou vznikl penzion s pokoji o kapacitě 30 lůžek s možností 7 přistýlek. Pokoj
http://www.motorestpenzion.cz

Restaurace a penzion Rumburak  ...
Restaurant, penzion, rozhledna, školící středisko a sportovní areál RUMBURAK najdete nad Bítovskou zátokou Vranovské přehrady. Celoroční provoz pro oslavy, školení a sportovní aktivity - tenisový kurt, víceúčelové hřiště, bowling, fitness.
http://www.restaurantrumburak.cz

Grill restaurant Vrchlabí  ...
Speciální restaurace v centru Vrchlabí zaměřená na grilování – vepřová kolena, žebra a další druhy mas. Restaurant typicky horského stylu s dominantním krbem až pro 80 strávníků. Rozsáhlá venkovní zahrada s dětským parkem.
http://www.spekstube.cz

TEQUILAS Mexické Bistro - Kaviareň - Reštaurácia - Bar | Slovenská 90, Prešov  ...
Ochutnajte naše mexické špeciality (nachos, fajitas, tacos...), chutné denné menu, jednu z 16 tequil (mezcal s červíkom), exotické kokteily, alebo jednoducho príďte vypiť kávu, super zákusok a vychutnať si mexickú hudbu (mariachi, salsa).
http://www.tequilas.yw.sk

RESTAURACE Na Špici v Bílovci  ...
Restaurace "Na Špici" v Bílovci nabízí zejména česká klasická jídla a krajové speciality. Denní Menu, přesnídávkové polévky, hotová jídla.Můžete u nás oslavit také různá výročí, svatbu, promoci, uspořádat školení i firemní večírek.
http://naspici.webnode.cz

Kuchtění.cz  ...
Kuchtění.cz – vše okolo vaření - recepty, články, rady a mnoho dalšího! Snídaně, obědy, večeře - u nás najdete vše. Na 10 000 receptů přehledně roztříděno do více než 200 kategorií.
http://kuchteni.cz


Strana:   1 - 2 

+ Přidat odkaz do katalogu
 
Desig & code by GOLEM GROUP. Copyright © 1998 - 2021 Informační server