Infotip.cz

Katalog

Infotip katalog  →  Firmy  →  Likvidace odpadu

Odkazy:

ENZO  ...
Shromažďování, aktualizace a poskytování informací o činnosti odborných firem v oblasti odpadového hospodářství v ČR.
http://ms.anet.cz/~cernik

EVID´98  ...
Pro ekology, osoby zodpovědné za vedení odpadového hospodářství v podnicích, firmy přepravující nebezpečné odpady a pro firmy provádějící likvidaci nebezpečných odpadů.
http://www.purum.cz/

Petr Kroupa - technologie zpracování odpadů druhotných surovin  ...
Společnost se věnuje prodeji, servisu technologií na zpracování druhotných surovin a prodeji náhradních dílů. Zajišťujeme také starší odpadové technologie (paketovací lisy různých kapacit a velikostí, nůžky stacionární, aligátorové, třídící linky, li
http://www.paketovaci-lisy.cz

Kanalizace - Herčík a Kříž  ...
Čištění kanalizace a čištění odpadů, prohlídky kanalizace kamerou se záznamem a vyhodnocením závad, trasování potrubí, zkoušky těsnosti kanalizace a jímek, vývoz tukových lapolů a sání tuhých kalů z velkých dálek a hloubek.
http://www.hercikakriz.cz

Kovošrot, likvidace kovů  ...
Mezi hlavní činnosti společnosti ALBA, spol. s r.o. patří výkup a zpracování sběrných surovin a barevných kovů. Sběrné suroviny ALBA vlastní moderní svozovou techniku a speciální stroje na úpravu materiálů.
http://www.kovosrot-alba.cz

zatepleni RD, stavební práce Brno  ...
Provádíme zateplení RD i stavební práce. Jako izolační materiály používáme polystyren i minerální plsť (vata). Pouze kvalitně.
http://www.zatepleni.wz.cz

BATR šrot a.s.  ...
Společnost BATR šrot, a.s se zabývá výkupem, zpracováním a obchodováním s kovovým odpadem. Jsme přímí dodavatelé upraveného kovového odpadu do hutních podniků a sléváren v České republice i zahraničí.
http://www.batrsrot.cz

Svoz a likvidace odpadů, autodoprava kon  ...
Václav Jelínek - autodoprava kontejnerových van, svoz a likvidace odpadu včetně nebezpečného odpadu. Likvidujeme průmyslový, živnostenský a domovní odpad.
http://www.vaclav-jelinek.cz

Odpady BAUXEN spol. s r.o.  ...
Firma specializující se na odpady, čištění odpadních vod, odstraňování nebezpečných kapalných odpadů, dopravu kapalných odpadů (ADR), odpadních vod a kalů, čištění jímek, lapolů.
http://www.odpady-bauxen.cz

Stěhuji.cz PRAHA  ...
Stěhování bytů kanceláří pianin trezorů pozůstalostí. Likvidace nábytku skartace balení skladování. Zajistíme Vám kompletní stěhovací servis pro Vaši domácnost či firmu pro celé republice i evropských zemích. Doprava po Praze ZDARMA!
http://www.stehuji.cz

Ekolamp  ...
Společnost provozuje kolektivní systém pro osvětlovací zařízení - síť sběrných míst, logistiku, sběr a svoz elektrozařízení nebo elektroodpadu, zpracování elekroodpadu včetně jeho materiálového využití a odstranění zbytkových odpadů.
http://www.ekolamp.cz

AM - KOVO - kovošrot Praha  ...
Kovošrot AM - KOVO provádí výkup železa, výkup barevných kovů a výkup autobaterií v oblasti Praha a střední Čechy. Za kovošrot platíme v hotovosti a ihned. Firma provozuje sběrný dvůr a zajišťuje ekologickou recyklaci kovového šrotu a autobaterií.
http://kovosrot-vykup.cz

Klastr Envicrack  ...
alternativní a obnovitelné zdroje energie, pyrolýza, solární energie, inovace železniční dopravy
http://www.envicrack.cz


Strana:  

+ Přidat odkaz do katalogu
 
Desig & code by GOLEM GROUP. Copyright © 1998 - 2022 Informační server