Katalog

Infotip katalog  →  Sport  →  Vodní sporty

Odkazy:

Půjčovna lodí a raftů ONTÁRIO  ...
Vodácká půjčovna nabízí pronájem lodí, raftů a veškerého vodáckého vybavení pro jednotlivce i kolektivy – kánoe Vydra, Tukan a Pálava, kajaky Bert a rafty Colorado, pádla, sudy, plovací vesty, házecí záchranné pytlíky, helmy aj. Organizujeme školní a
http://www.loderafty.cz

Vltava Sailing - námořní jachting  ...
Pronájem námořních jachet po celém světě, prodej lodí, pronájem hausbótů po kanálech a řekách Evropy, pořádání regat. Kapitánské kurzy, teoretické i praktické. Připrava na kapitánské zkoušky typu a, b, c. Vše pro námořní jachting.
http://vltava-sailing.cz

Vodácká cestovka Povoda  ...
Vodácké zájezdy,dovolená na vodě,kurzy,firemní teambuilding,půjčovna horských kol,nafukovacích kanoí,vodáckého vybavení.Ohře,Otava,Vltava,Albánie, Rumunsko,Polsko,Dunajec,Slovensko, Hron,Rakousko,Salza,Steyr,Enns,Labe, Orlice,Teplá,Střela,Doubrava.
http://www.povoda.cz

Vodácký tábor RAK  ...
Pořádáme dětské vodácké letní tábory na řece vltavě. Tábor je učen pro děti od 9 do 15 let. Je možná účast dětí s bezlepkovou a bezmléčnou dietou
http://www.vtkrak.cz

aquaparks.cz - Seznam aquaparků v České  ...
Seznam aquaparků v České republice podle krajů. Obsahuje mapy a popisy aquaparků včetně bazénů, vodních atrakcí a dalších služeb jako sauna, pára, vířivka, tobogán a masáže. Naleznete u nás aquaparky pro každý kraj. K dispozici je mapa republiky s v
http://aquaparks.cz

Vodní skůtry magazín  ...
Vodní skůtry.cz, půjčovna a online magazín o vodních skůtrech. Nově zdarma bazar vodních skůtrů.
http://www.vodni-skutry.cz

Aquapark Olomouc  ...
Aquapark Olomouc je největším centrem zábavy, relaxace a odpočinku v Olomouckém kraji. Aquapark Olomouc je jeden z nejnovějších aquaparků v České republice. Pojďte si užít vodní zábavy do Aquaparku Olomouc.
http://www.aquaolomouc.info

Dámské plavky - jednodílné, dvoudílné, bikiny, tankiny...  ...
Vybírejte dámské plavky z nepřeberného množství značek, barev i stylů! Jednodílné i dvoudílné plavky totiž dokáží podtrhnout ženskou krásu.
http://www.damske-plavky.org

Dámské plavky – dvoudílné, jednodílné, trendy 2009  ...
Široká nabídka dámských plavek, poradíme Vám jak vybrat plavky jednodílné i dvoudílné pro každou postavu. Znáte všechny módní trendy v oblasti dámských plavek?
http://www.damskeplavky.org

Rip Curl - surfařské oblečení  ...
Informace o surfařské značce Rip Curl, která je velice oblíbená svými výrobky. Nabízí surfařské doplňky a velice pěkné a kvalitní oblečení pro mladé lidi. Na webu se dozvíte všechno podstatné o Rip Curl a získáte i tipy, kde kupovat oblečení Ri Curl.
http://ripcurl.vyrazit.info

Kite kurz  ...
Česká škola, která se specializuje na výuku kiteboardingu. Od dubna do července vyučujeme na Kanárech a od září do prosince v Brazílii.
http://www.kite-kurz.cz

El Speedo Kiteboarding school  ...
Naša škola sa špecializuje na výuku kiteboardingu.Od roku 2004 pôsobíme na ostrove Fuerteventura (Kanárske ostrovy).V roku 2007 sme vytvorili ďalšie kiteboardingové centrum v Brazílii.
http://www.kite-kurz.sk

Kitesurfing kurs  ...
Nasza szkoła specjalizuje się na naukę kiteboardingu. Od 2004 roku robimy kursy na wyspie Fuerteventura (Wyspy Kanaryjskie). W 2007 roku wytworzyliśmy dalsze centrum kiteboardingu w Brazilji.
http://www.kitesurfing-kurs.pl

Potápění, kurzy potápění, zájezdy  ...
Potápění, kurzy potápění PADI a NAUI, vlastní česká potápěčská základna v chorvatském Pakoštane, zájezdy za potápěním Chorvatsko, Egypt, Malajsie, Indonésie, Maledivy, JAR, Mexiko, Galapágy, ...
http://www.potapeni-online.cz

SK Muškár  ...
Stránka pro příznivce muškaření, vázaní mušek a přírody. Klub, články, legislativa, rozsáhlá fotogalerie
http://www.skmuskar.sk

CRESSI.CZ  ...
Prodej potřeb pro šnorchlování, potápění, plavání, freediving a spearfishing. Nabízíme potápěčské masky, ploutve, šnorchly, neopreny, harpuny, plavecké brýle, techniku pro přístrojové potápění. Servis, půjčovna, velkoobchod. Pořádáme kurzy potápění.
http://www.cressi.cz

Koupaliště, bazény a aquaparky v ČR  ...
Přehled koupališť, bazénů a aquaparků v České republice. Adresy, otevírací doby, kontakty. Tipy, kam si vyrazit zaplavat, plavecké styly, plavání kojenců a další informace o možnostech sportovního i relaxačního vyžití u vody.
http://www.plavat.cz


Strana:   1 - 2 

+ Přidat odkaz do katalogu
 
Desig & code by GOLEM GROUP. Copyright © 1998 - 2021 Informační server