Infotip.cz

Katalog

Infotip katalog  →  Firmy  →  Bezpečnostní a detektivní služby

Odkazy:

MIB  ...
Mezinárodní společnost soukromých detektivů.
http://www.hm.comp.cz/mib/welcome.html

Bezpečnostní služba RAAN  ...
Pražská bezpečnostní agentura zajišťuje kompletní bezpečnostní služby. K našim službám patří fyzická i elektronická ostraha objektů, přeprava cenin, detektivní, recepční a pořadatelské služby, osobní ochrana, úklidové služby a další.
http://www.raan.cz

Moroz & Partner  ...
Společnost je tradičním poskytovatelem služeb Business Intelligence v oblasti Střední a Východní Evropy.
http://www.morozpartner.eu

Bezpečnostní dveře, mříže do oken NEXT  ...
Vyrábí, dodává bezpečnostní dveře, mříže do oken, bezpečnostní fólie na sklo a na autoskla, protipožární dveře, kamerové systémy. Bezpečnostní mříže do oken - pevné, nůžkové, rolovací. Instalujeme zabezpečovací kamerové systémy, požární hlásiče.
http://www.next.cz

MD-energo Systems, spol. s r.o.  ...
Zabýváme se servisní a montážní činností M&R. Dodáváme energetické a monitorovací systémy včetně termovizních měření v průmyslu.
http://www.md-energosys.eu

Bezpečnostní agentura LeaderSecurity  ...
LeaderSecurity je bezpečnostní agentura nabízí služby - ochrana osob a majetku, ozbrojený převoz cenin, detektivní práce, zabezpečení, zabezpečovací systémy a další
http://www.leadersecurity.cz

Elektronické zabezpečení EZS | EPS | Ala  ...
Elektronické zabezpečení majetku EZS. Instalace elektrické požární signalizace EPS. Bezdrátové alarmy, volání na dané telefonní čísla v případě poplachu. Ochrana majetku moderním způsobem EZS. Výhodné ceny instalace alarmů.
http://www.alarmprofi.cz

Zabezpečovací systémy  ...
Zabezpečovací systémy PARADOX, kamerové systémy, docházkové systémy. Instalace, servis a údržba veškerých systémů zajišťuje společnost Bezouška. Komplexní služby v oblasti navrhování sestav pro zabezpečení objektů a majetku.
http://www.zabezpeceni-bezouska.cz

Kamerové systémy torex, bezpečnostní kam  ...
Torex security, s.r.o. nabízí služby v oblasti bezpečnostních a komunikačních technologií a dodávek jejich montáží. Naše společnost vznikla v roce 1994 a v nynější době patříme mezi významné a osvědčené dodavatele kamerových systémů.
http://www.kamerove-systemy-torex.cz

DIEG Consulting s.r.o.  ...
DIEG Consulting s.r.o. se profesně orientuje služby v oblasti bezpečnostního poradenství k získání "Osvědčení podnikatele" a/nebo fyzické osoby dle zákona 412/05 Sb. o ochraně utajovaných informací a bezpečnostní způsobilosti.
http://www.dieg.cz

BT servis – Požární bezpečnost staveb  ...
Zajišťujeme kompletně požární bezpečnost staveb, protipožární ochranu, také žaluzie, rolety a sítě.
http://www.btservis-praha.cz

E*tech - zabezpečovací systémy  ...
E*tech - zabezpečovací systémy, zabezpečení majetku a zabezpečovací technika
http://www.etechcz.com

ALarmy, KAmery, zámky, ZAbepečení  ...
Nabízíme následující služby:zabezpečení domů, bytů, firem,alarmy,zámky,elektronické zabezpečovací systémy (EZS),domovní dorozumívací systémy (DDS),kamerové a monitorovací systémy (CCTV)
http://alkaza.cz

Detektivní agentura Pitbullgroup s.r.o.  ...
Detektivní agentura Pitbullgroup s.r.o. - vymáhání pohledávek, detektivní činnost, ochrana majetku a osob. http://www.pitbullgroup.cz/
http://www.pitbullgroup.cz

České trezory a sejfy  ...
Bezpečí pro vaše věci či dokumenty. Vyrábíme a prodáváme trezory, sejfy či trezory na zbraně. Zajistíme Vám dopravu a instalaci trezoru, sejfu nebo trezoru na zbraně.
http://www.ceske-trezory.cz

Detektivní služby  ...
Detektivní agentura Incognito se od roku 1995 snaží o maximální spokojenost svých klientů nabídkou kvalitních, rychlých a především diskrétních služeb v osobních, či podnikatelských sférách. Detektivní kancelář pro Vás.
http://detektivnikancelar.info

Inkasni a bezpečnostní agentura - Profi Agency  ...
Jsme inkasní a bezpečnostní agentura a zabýváme se vymáháním, správou, odkupem pohledávek a ochranu osob a majetku. Pohledávky vymáháme zákonným způsobem hned poté, co nás vymáháním pohledávky oficiální smlouvou pověříte.
http://www.vymuzemepohledavky.cz

Máme bezpečnostní dveře  ...
V naší nabídce bezpečnostních dveří naleznete dveře 2., 3. a 4. bezpečnostní třídy. Dveře jsou dle jednotlivých typů vybaveny různým počtem vodorovných a svislých výztuh, bezpečnostních čepů zabraňujících vysazení či vyražení dveří.
http://www.mame-bezpecnostni-dvere.cz

Stránky plné článků o bezpečnosti a zabezpečení  ...
Chcete si pořídit nový trezor a nebo kamerový systém? Jistě budete shánět informace kde sehnat ten nejlepší a nejvýhodněji a s tím Vám může pomoci tato stránka, která je plná článků, které Vám poradí.
http://www.zabezpeceni.org

Kamerové systémy CCTV  ...
Kamerové systémy na profesionální úrovni, digitální CCTV systém. Vysoká kvalita záznamů, detailní nastavení kamer. Docházkové, přístupové, zabezpečovací systémy. Sídlo Liberec, Jablonec n. N.
http://www.kamerove-systemy.cz

Electronic systems  ...
Instalace elektronického zabezpečení, kamerových systémů a informačních technologií. Montáže a servis pohonů bran a vrat Proteco.
http://www.electronic.cz

Security Praha  ...
Security Praha je společnost se širokou nabídkou služeb. Security Praha od počátku klade důraz na zjištění potřeb klienta s maximální péčí a diskrétností. Jsme schopni odvést svou práci dobře a uspokojit klienta podle jeho představ.
http://security-praha.cz

Eurosafe trezory  ...
Uchovejte své dokumenty nebo cenosti v bezpečí. Vyberte si z naší nabídky trezorů, trezorové techniky, bankovní techniky, nebo bezpečnostních dveří a různých trezorových zámků.
http://www.eurosafe.sk

Datanets - zabezpečovací systémy  ...
Instalace, prodej a servis elektronických zabezpečovacích a protipožárních systémů EZS, EPS, kamerových dohledů CCTV, zabezpečení perimetru. Servis počítačů, správa sítí.
http://www.datanets.eu

AZclean s.r.o. - úklidová firma  ...
Společnost AZclean s.r.o. zajišťuje úklidové služby jako je úklid komerčních objektů, čištění koberců, podlah, mytí oken, čištění vozidel i údržbu venkovních ploch. Zajišťujeme také správu budov a bezpečnostní služby i dodávku hygienických materiálů.
http://www.azclean.cz


Strana:   1 - 2 

+ Přidat odkaz do katalogu
 
Desig & code by GOLEM GROUP. Copyright © 1998 - 2022 Informační server